Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Wózki golfowe manualne dwukołowe

Marki

Wózki dwukołowe do golfa – lekka konstrukcja i niska cena

Wózek golfowy to jeden z niezbędnych akcesoriów każdego golfisty. Mimo że tak naprawdę da się rozegrać mecz golfa bez wózka, to jednak w duchu rywalizacji golfowej nie jest ważne to, czy się rozegra, tylko to, jak się to zrobi. Golf to sport mający swoje credo. Etyka golfowa to coś, czego nie wolno lekceważyć, bo w takim wypadku możemy nawet zostać poproszeni o opuszczenie pola golfowego. W golfie niezbędne jest odpowiednie ubranie – żaden golfista nie wyobraża sobie gry na polu golfowym w nieschludnym uniformie. A co do samej gry, to i tutaj są pewne reguły. Dawniej golf był zarezerwowany jedynie dla elit. Było to miejsce, gdzie śmietanka sprzed kilkunastu lat relaksowała się czy prowadziła negocjacje handlowe. Ubranie i akcesoria golfowe musiały być nienaganne, a sama rozgrywka musiała toczyć się w taki sposób, aby gracz mógł maksymalnie się zrelaksować. Trudno dostosować się do tych zasad, kiedy przed nami stoi wizja kilkugodzinnego spaceru z ciężkim zestawem golfowym oraz wszystkimi akcesoriami do golfa w upale. Dlatego uważamy, że wózek golfowy jest niezbędnym elementem każdego golfisty. Są różne rodzaje wózków. Tańsze o prostej konstrukcji, które mają za zadanie tylko dowieźć bezpiecznie nasz zestaw kijów do golfa. W każdej sytuacji będzie to przyjemniejsze, niż noszenie ciężkiej torby golfowej na plecach. Są także wózki golfowe o nieco lepszej budowie, zapewniające lepszy komfort oraz takie, które zadbają o to, aby relaks na polu golfowym był bez żadnych wad. W tym miejscu skupimy się na najprostszych dwukołowych wózkach golfowych, które mają sporo zalet i, niestety, także kilka wad. Wady i zalety wózków golfowych dwukołowych

Wady i zalety wózków golfowych dwukołowych

Pierwszą i najważniejszą zaletą dwukołowych wózków golfowych bez wątpienia jest cena. Są to zwyczajnie najtańsze wózki golfowe – najtańszy produkt w naszej ofercie możesz kupić nieco powyżej 100 zł. Przy tak niskiej cenie nie ma co myśleć o używanych wózkach golfowych i dużo lepiej jest kupić prosty nowy wózek tego typu, który posłuży nam bardzo długo. Dwukołowe wózki golfowe są najczęściej używane przez początkujących golfistów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na polu golfowym. Gdy mają przed sobą wiele wydatków na zestaw kijów golfowych, odpowiedni strój, lekcje gry w golfa czy choćby zakup idealnie dopasowanego puttera pod swoje predyspozycje, wózek golfowy najczęściej schodzi na drugi plan. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że nie musimy dużo inwestować w razie, gdyby golf nie przypadł nam do gustu. Nawet kiedy stwierdzimy, że to nie dla nas, to inwestycja nieco ponad 100 zł nie powinna sprawić nam zawodu.

Ergonomia transportu wózków golfowych dwukołowych

Nie każdy dysponuje autem typu kombi czy rodzinnym vanem. W mniejszych autach lub wersjach sportowych trudno jest przetransportować większy wózek, nawet taki, posiadający dobry system składania. Trzeba pamiętać, że musimy mieć ze sobą jeszcze zestaw kijów golfowych, składający się co najmniej z kilkunastu egzemplarzy. Ponadto wiele innych akcesoriów, ubrania zapasowe czy choćby wodę. To wszystko sprawia, że wózek golfowy o możliwie najmniejszych gabarytach będzie idealnym rozwiązaniem. Niestety wózki tego typu posiadają także wady. Pierwszą poważną jest stabilność, która często pozostawia wiele do życzenia. Jeśli lubimy zabrać ze sobą wiele drobiazgów, akcesoriów, wodę, dodatkowe napoje czy izotoniki, parasol i wszystko to, bez czego nie wyobrażasz sobie gry w golfa, może okazać się, że nie uda nam się zamieścić wszystkiego na dwukołowym wózku golfowym. Jednak na problem z pakownością jest rozwiązanie. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów i akcesoriów służących do powiększenia przestrzeni i możliwości wózka. Są tam między innymi uchwyty na wodę, worki i podajniki na piłki golfowe czy zestawy do montażu urządzeń elektronicznych.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies