Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Fourteen Golf Kije golfowe

Fourteen Golf zyskał reputację producenta jednych z najlepszych kijów golfowych na świecie. Każdy z nich jest wyjątkowy i precyzyjnie wykonany z unikalnymi cechami konstrukcyjnymi, które umożliwiają golfistom poprawę ich gry. Połączenie innowacyjnej technologii, zaawansowanej nauki i dbałości o szczegóły sprawiło, że Fourteen Golf stał się ulubieńcem golfistów, którzy wymagają tylko tego, co najlepsze.

Podsumowując, japońskie pochodzenie Fourteen Golf i innowacyjne cechy konstrukcyjne, w połączeniu z filozofią funkcjonalnego piękna, są integralną częścią sukcesu tej marki, która szczyci się swoim najwyższej jakości rzemiosłem i tworzy najnowocześniejsze kije golfowe, które zaspokajają unikalne potrzeby golfistów.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies