Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Zwroty za darmo

Mamy przyjemność ogłosić, że jako pierwszy sklep golfowy w Polsce wprowadzamy możliwość DARMOWYCH ZWROTÓW na produkty z serii Odzież i buty.

Akcja dotyczy zarówno elementów odzieży, jak i butów a nawet rękawiczek golfowych (wszystkich produktów, które mogą Państwo znaleźć klikając w kategorię Odzież i buty).

Jest to doskonała okazja, aby wypróbować modele, które się Państwu podobają, a następnie zwrócić lub wymienić, gdyby nie udało się trafić z rozmiarem lub też kolor lub fason okazał się niedokładnie taki, jak Państwo oczekiwali.

W każdym przypadku są Państwo przy tym upoważnieni do wykonania zwrotu na zasadach wynikających z obowiązującego prawa i Regulaminu. Akcja Zwroty za darmo jest dodatkiem, który ma umożliwić Państwu łatwą, szybką i darmową wymianę modelu, rozmiaru, koloru.

Sygnalizując chęć dokonania wymiany w ramach Zwrotów za darmo, mają Państwo następujące możliwości:

- wymianę tylko koloru, rozmiaru lub kroju w ramach jednego modelu produktu - brak dodatkowych dopłat
- wymianę na całkiem inny towar, ale w identycznej cenie - podobnie, brak dodatkowych dopłat
- wymianę na produkt w innej cenie - wtedy naliczana jest dopłata, albo otrzymują Państwo zwrot na konto (w zależności od tego, czy cena nowego produktu jest, odpowiednio, wyższa lub niższa od ceny produktu kupionego)

Aby dokonać zwrotu prosimy o postępowanie zgodnie z prawem i Regulaminem. Zwroty można też zgłaszać do nas telefonicznie, poprzez email, korzystając z formularza zwrotu dostępnego po zalogowaniu i kliknięciu w Państwa aktualne zamówienie. Dodatkową opcją dla Państwa jest formularz zwrotu dostępny klikając link poniżej, który mogą Państwo nam przesłać mailem lub włożyć do przesyłki z odsyłanym(i) produktem(ami).

<<<FORMULARZ WYMIANY/ZWROTU TOWARU>>>

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies