Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Piłki golfowe Honma

Warto więc przyjrzeć się kilku podstawowym modelom piłek do golfa tej japońskiej marki. Na uwagę zasługuje z pewnością czterowarstwowa piłka do golfa Honma X4 white, dwuwarstwowa piłka ze zwiększoną liczbą dimpli – Honma A1, a także najnowszy model piłek tego producenta – Honma TW-X oraz Honma TW-S. Zarówno amatorzy dopiero rozpoczynający swoją przygodę z golfem, średnio zaawansowani gracze, jak i doświadczeni golfiści ze znajomością własnych indywidualnych preferencji i o wysokich wymaganiach sprzętowych znajdą odpowiedni dla siebie model piłki golfowej Honma.

Marki

Sztuka rzemiosła golfowego Honma – ponadczasowe piłki i sprzęt do golfa

Japońska firma Honma uchodzi za jednego z najbardziej ekskluzywnych producentów sprzętu golfowego na świecie. Wszystko zaczęło się ponad 50 lat temu, kiedy w roku 1959 bracia Honma otworzyli Tsuruni Golf Center, będący poprzednikiem Honma Golf Company. Założycielom przyświecała myśl, że tworzenie kijów golfowych jest przede wszystkim sztuką i zgodnie z tą ideą zapoczątkowali ponadczasową jakość Honma. Na początku produkowano kije golfowe, z czasem asortyment poszerzył się o akcesoria, odzież, torby oraz piłki golfowe. Mamy więc pełen przekrój sprzętu golfowego, choć wciąż w dziedzinie ręcznie wykonanych kijów nie ma sobie równych. W Stanach Zjednoczonych Honma zyskała status marki luksusowej. Golf od dawien dawna był kojarzony z elitarną dyscypliną sportową i choć z biegiem lat stał się coraz bardziej popularny i praktykowany nie tylko przez wyższe klasy społecznie, nadal jakość ma w nim przeogromne znaczenie. Dokładnie jak w przysłowiu „diabeł tkwi w szczegółach”, tak w golfie liczą się detale. Odnosi się to zarówno do poszczególnych aspektów gry, jak i każdego elementu wyposażenia. Producenci sprzętu golfowego prześcigają się w coraz to lepszych projektach i używanych technologiach i kiedy wydaje się, że w danym produkcie osiągnięto już perfekcję, dokonują niemożliwego, ulepszając go jeszcze bardziej. Nie inaczej jest w przypadku piłeczek golfowych. Małe i na pozór niemalże identyczne, a gdy poddamy analizie, okazują się niezwykle złożone, przemyślane, dopracowane i wciąż ulepszane. Honma staje na wysokości zadania nie tylko w przypadku kijów do golfa, od których rozpoczęła podbój elitarnego rynku golfowego. Honma podnosi poziom światowych standardów również w kwestii tych małych, niepozornych i tak niezwykle ważnych na polu golfowym piłeczek.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies