Akcesoria golfowe

Rękawiczki

Marki

Akcesoria golfowe

Dawniej golfiści byli wyposażeni głównie w kije, piłeczki oraz wózki. Z biegiem czasu do bazowego zestawu dołączało coraz więcej akcesoriów. W tej chwili skład podstawowego zestawu zdecydowanie się zmienił. Wielu golfistów nie wyobraża sobie wycieczki na pole golfowe bez swojego zestawu ulubionych akcesoriów golfowych.
Przyzwyczajenie do akcesoriów dotyczy graczy początkujących, a także profesjonalistów. Jednak najczęściej ich upodobania są inne. Wszystko zależy od podejścia gracza i tego, po co przychodzi na pole golowe. Czy jego celem jest zrelaksowanie się po dniu pełnym wyzwań i najbardziej zależy mu na przyjemny spędzeniu czasu w miłym towarzystwie, a golf ma być tylko dodatkiem, czy celem będzie trening przed zawodami. A może próba osiągnięcia najlepszego wyniku w życiu? W zależności od tego, co chcemy osiągnąć, komplet naszych akcesoriów golfowy będzie się różnił.
Bezdyskusyjny gadżet, który musi mieć każdy, to okulary przeciwsłoneczne. Nie ma nic gorszego niż gra pod słońce. Nie jest to ani komfortowe, ani nie sprzyja dobrym wynikom. Wręcz przeciwnie, ostre słońce może mocno zaburzyć ocenianie odległości od dołka, co może znacznie wpłynąć na wynik.
Niewątpliwie ciekawym gadżetem jest TomTom Golfer 2, zegarek golfowy z GPS. Każdy z nas ma hopla na sprawdzaniu siebie, analityce i porównywaniu swoich wyników. To urządzenie może nam przy tym bardzo pomóc. TomTom Golfer 2 posiada wbudowany system pomiaru odległości uderzeń. Będzie prowadził za nas statystyki uderzeń oraz automatycznie uzupełniał kartę wyników. Kolejnymi ogromnymi zaletami jest wizualizowanie przez zegarek golfowy green, jego układ oraz położenie flagi. Opisywany produkt nie jest może przedmiotem obowiązkowym dla gracza rozpoczynającego zabawę z golfem, jednak już po pierwszej rozgrywce z tym gadżetem golfowym, może okazać się on nieodzowny.

Gadżety golfowe must have!

Każdy golfista ma listę akcesoriów i dodatków, które obowiązkowo musi mieć ze sobą na polu golfowym. Mogą to być dodatki stylistyczne do ubrań, przynoszące szczęście gadżety czy drobne akcesoria użytkowe, bez których wielogodzinna rozgrywka mogłaby dać się we znaki.
Niemal każdy gracz, który spędza sporo czasu na polu golfowym, nie wyobraża sobie zabawy bez odpowiednio wyposażonego wózka. Na to wyposażenie składają się uchwyty na napoje, torby na akcesoria, siedzenia na wózek, uchwyty na GPS lub telefon czy ochraniacz przeciwdeszczowy na wózek lub torbę golfową. Każda z tych rzeczy dla jednego golfisty może być zbędnym dodatkiem, a dla innego komfortowym gadżetem, który umila mu spędzenie czasu na polu. Pamiętaj, że przyjemność płynąca z gry w golfa jest jedną z najważniejszych elementów tego sportu. Jeśli masz swoje sposoby na umilenie jeszcze bardziej czasu spędzonego na polu, to koniecznie powinieneś z nich korzystać.
Pisząc o niezbędnych akcesoriach golfowych dla absolutnie każdego gracza, nie można zapomnieć o ręcznikach golfowych. Nie zapominaj, że golf wiąże się z przestrzeganiem pewnej etykiety. Schludny wygląd i odpowiednia postawa to podstawowe zasady golfowego savoir-vivre. Brak ręczników podczas spędzania kilku godzin na polu golfowym w upalny dzień może być nie do przyjęcia. Musisz także zadbać o estetykę swoich ręczników. Nie ma mowy o zużytych czy powycieranych lub niedopranych ręcznikach. Aby zadbać o swój wizerunek, powinieneś być zawsze zaopatrzony w czyste i świeże ręczniki.

Golfowe akcesoria treningowe

Dla początkujących oraz doświadczonych graczy, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności, mamy w ofercie dostępne ciekawe akcesoria treningowe. Rewelacyjny narzędziem do treningu puttowania jest odpowiednie lustro. Lustro golfowe odbijające obraz ułożenia kija, ramion i kierunku uderzenia daje możliwość skorygowania i ustawienia putta w poprawnym kierunku.
Jednym z najczęściej wybieranych dodatków treningowych jest Medicus Dual Handle Putting Trainer. Pozwala on wypracować jeden z najważniejszych nawyków przy puttowaniu. Chodzi o ruch całym ciałem podczas uderzenia, bez załamywania nadgarstka. Dzięki temu uderzając, korzystamy z masy i siły całego ciała. Uderzając tym prawidłowym sposobem, uzyskujemy o wiele lepsze odległości, a ilość kontuzji nadgarstków zminimalizowana zostaje do zera.
Świetnym produktem, który pozwoli trenować precyzję, jest EyeLine Speed Trap. Świetnie sprawdzi się on zarówno dla każdego początkującego zawodnika, jak i dla zaawansowanych graczy, którzy chcą poprawić swoje umiejętności.
 
Mizuno JPX921 kije golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook