Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Kompletne zestawy golfowe dla leworęcznych

Ten dział zawiera ofertę kompletnych zestawów kijów golfowych dla graczy leworęcznych wraz z torbą. Istnieje również możliwość wyboru zestawu o rozszerzonym zakresie, np. o wózek, parasol, itp. Producenci sprzętu golfowego oferują zestawy zarówno męskie jak i damskie, w dwóch wersjach – lewo i praworęcznej. Decydując się na taki zakup mamy minimalną możliwość doboru kija dla osoby wysokiej – kije przedłużane. Niezaprzeczalnym atutem takiego zestawu jest jego cena. Znajdują się tu zarówno kije leworęczne w bardzo rozsądnej cenie, które wystarczą na jeden lub dwa sezony grania oraz kije, które gracz kupuje wraz ze wzrostem umiejętności – czyli kije czołowych producentów, wykonane w wyższym standardzie, nieco droższe, ale nadal tańsze od kijów fittowanych.

Marki

Dla kogo kompletny zestaw dla gracza leworęcznego?

Kompletny zestaw przeznaczony jest dla szerokiego grona golfistów takich jak:

  • Osoby początkujące, które rozpoczynają przygodę z golfem i chcą od razu kupić cały zestaw kijów wraz z torbą, do tego mają możliwość wyboru w dość szerokim przedziale cenowym
  • Osoby, które chcą mieć od razu kompletny zestaw golfowy z półki niskiej, średniej lub wyższej,
  • Osoby, które nie chcą wydawać kilku tysięcy na sprzęt, na początku swojej przygody golfowej i zdecydowały się na zakup podstawowego, tańszego zestawu
  • Osoby już grające, które chcą nabyć sprzęt z nieco wyższej półki niż aktualnie posiadany

Czy potrzebne jest aż 14 kijów?

Kupując kompletny zestaw leworęczny otrzymujemy torbę golfową (bardzo często mamy wybór pomiędzy torbą typu cartbag lub standbag) oraz komplet 14 kijów, wśród których są wszystkie 3 rodzaje kijów – czyli żelaza, woody oraz putter. Często pada pytanie po co aż tyle kijów – odpowiedź jest prosta – każdy kolejny kij posyła piłkę na nieco dalszą odległość (ok 10-15 metrów) niż kij poprzedni. Dzięki temu golfista wie jakiego kija ma użyć, znając odległość jaką ma do pokonania. Graczom początkującym można polecić tzw. halfset, czyli zestaw składający się z mniejszej ilości kijów. Dzięki temu jeszcze mniej będzie musiał wydać na sprzęt, który i tak w zupełności wystarczy do grania oraz polepszania swoich umiejętności.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies