Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Wilson Staff Kije golfowe

Istniejąca na rynku ponad stulecie marka Wilson jest ikoną amerykańskiego świata sprzętu sportowego. Produkuje sprzęt dla takich dyscyplin sportowych jak: golf, tenis, baseball, football amerykański, softball, rugby, koszykówka, squash i badminton. W swoje branży cieszy się wręcz legendarną sławą, a to za sprawą wprowadzonych przełomowych technologii oraz uznania profesjonalistów na całym świecie. Marka należy do fińskiej korporacji Amer Sports Oyj. Rakiet tenisowych Wilson używają takie sportowe sławy jak Roger Federer czy siostry Williams. Wilson Golf produkuje z kolei wysokiej klasy kije golfowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb, upodobań oraz predyspozycji graczy. Marka oferuje cały wachlarz kijów golfowych – irony, woody, hybrydy, drivery, a także puttery i chippery, kompleksowo wyposażając golfistę.

Kije golfowe Wilson Staff i ProStaff – wysokie MOI, duża wybaczalność

Zaczynając od podstaw, należy wspomnieć o driverze marki Wilson na przykładzie Wilson ProStaff SGI Driver. Środek ciężkości w tym kiju golfowym umieszczony jest w główce dość nisko, co sprawia, że wybicie piłki z tee jest łatwiejsze, a trajektoria lotu wyższa. Główka jest duża, ma pojemność 460cc, a sweetspot powiększony, co zresztą jest charakterystyczne zarówno dla woodów, jak i hybryd marki Wilson. To zwiększa ich wybaczalność i ułatwia poprawne trafienie w piłkę. Kij golfowy Wilson ProStaff SGI Driver ma lekki, grafitowy shaft oraz wysoki współczynnik MOI. Bardzo lekka konstrukcja pozwala na większą prędkość piłki i maksymalną odległość od tee. Zarówno męska, jak i damska wersja dostępna jest w opcji dla prawo- i leworęcznych zawodników. Dużą wybaczalność zapewniają też świetne parametry ironów marki Wilson, np. zestaw ironów Wilson Staff D350 wyposażonych w technologię Speed Sole i dających wysoką skuteczność. Marka Wilson oferuje także mieszane zestawy, w których znajdziemy kompleksowe wyposażenie w kije potrzebne na polu golfowym –driver, fairway wooda, hybrydy, irony, puttery, a nawet torbę golfową. Przykładem może być chociażby Wilson Tour Volecity, zawierający kije z segmentu Super Game Improvement. Zestaw sprosta graczom, którzy poprzeczkę wymagań sprzętowych mają ustawioną dość wysoko. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i graczy średniozaawansowanych. Kije golfowe w nim zawarte pomagają w wykonaniu poprawnego oraz powtarzalnego swingu, dają bardzo dobre czucie piłki i powtarzalność odległości. Z myślą o początkujących przygotowano zestaw kijów golfowych Wilson ProStaff SGI Halfset, który świetnie sprawdzi się do nauki gry w golfa. Kije te ułatwiają podniesienie piłki, stabilizują swing i zapewniają zwiększona wybaczalność.

Marka Wilson oferuje wysokiej klasy kije golfowe, mające klasyczny, elegancki design. Dodatkowo można je poddawać customizacji, czyli zmieniać specyfikację w zależności od indywidualnych predyspozycji, upodobań i potrzeb.

 

Klasyczne puttery i chippery Wilson Golf

Wilson ProStaff SGI I to klasyczny putter Wilson. Posiada główkę w kształcie typu blade z offsetem, na której umieszczono równoległe linie, co ułatwia celowanie. Kij golfowy Wilson ProStaff SGI I ma stalowy shaft 35 cali i miękki grip. W wersji męskiej jest dostępny zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych graczy, z kolei w wersji damskiej jedynie dla praworęcznych. Kolejna wersja tego kija – SGI II – ma bardziej rozbudowaną główkę typu mallet, jest jednak dostępna jedynie w wersji męskiej dla praworęcznych. Podobnie jest z SGI III, tutaj natomiast zamontowano główkę typu półmallet. W ofercie Wilson Golf znajdziemy również kije golfowe typu chipper, np. Wilson ProStaff SGR chipper. Jest on przeznaczony do uderzeń z okolic greenu pod flagę. Główka ma klasyczny kształt blade i jest nachylona pod kątem 37 stopni. Podobnie jak w przypadku putterów, kij ma wysokiej jakości stalowy shaft 35 cali oraz miękki grip, który zapewnia wygodne czucie kija. Kije golfowe marki Wilson są doskonale wyważone oraz elegancko wykończone, trwałe i odporne na uszkodzenia. Świetnie sprawdzają się na polu golfowym, gwarantując wysokie osiągi.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies