Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Big Max Wózki golfowe

Wózki golfowe Big Max charakteryzują się stabilną konstrukcją ramy, wygodnym prowadzeniem i szeregiem udogodnień, które wyraźnie poprawiają komfort korzystania. Są kompatybilne z różnymi rodzajami toreb na kije golfowe i zapewniają użytkownikowi sporo dodatkowego miejsca na akcesoria i pozostałe niezbędne podczas gry wyposażenie.

Wózki do golfa Big Max – najwyższa jakość wykonania i innowacyjny system składania

Wózki golfowe Big Max charakteryzują się stabilną konstrukcją ramy, wygodnym prowadzeniem i szeregiem udogodnień, które wyraźnie poprawiają komfort korzystania. Są kompatybilne z różnymi rodzajami toreb na kije golfowe i zapewniają użytkownikowi sporo dodatkowego miejsca na akcesoria i pozostałe niezbędne podczas gry wyposażenie. Trzeba też wspomnieć o kwestii konstrukcyjnej wózków marki Big Max, bo zastosowano w nich innowacyjny mechanizm, dzięki któremu golfista jest w stanie złożyć lub rozłożyć wózek w ciągu paru chwil, wykonując jedynie kilka ruchów. Technologię taką zastosowano m.in. w modelu Big Max Blade IP, jak i w czterokołowym wózku Big Max Blade Quattro. Wspomniany mechanizm łączy koła z ramą, a więc nie ma konieczności każdorazowego zdejmowania ich, co przyspiesza i ułatwia cały proces. Złożone wózki golfowe mają kompaktowy rozmiar – bez trudu będziemy je w stanie zmieścić do bagażnika samochodu lub włożyć do szafki w szatni. Co więcej, wózek po złożeniu możemy wygodnie przenosić, a to za sprawą specjalnie do tych celów zainstalowanego uchwytu.

Big Max to nie tylko wózki golfowe, ale i przydatne akcesoria dla golfistów

O tym, jak ważne są wózki golfowe, wie każdy gracz. Ułatwiają one przemieszczanie się po polu golfowym, odciążając golfistę i zdejmując z niego zadanie dźwigania wypełnionej kijami i akcesoriami torby. Mogłoby się wydawać, że przeniesienie sprzętu od tee do greena nie powinno sprawić aż tak dużego kłopotu, jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, że często rozgrywka toczy się na kilkunastu dołkach, skala problemu znacznie się rozszerza. W takiej sytuacji wózek golfowy to nieoceniona pomoc. Jednak żeby jeszcze bardziej podnieść poziom komfortu użytkownika, marka Big Max – oprócz sprzedaży wysokiej klasy wózków – przygotowała ofertę przydatnych akcesoriów do prezentowanych przez nią wózków. Jednym z nich jest specjalny uchwyt na parasol kompatybilny z wózkami wyposażonymi w system RainStar. Umożliwia on wygodne przewożenie parasolki, dzięki czemu niestraszne będzie graczom załamanie pogody podczas rozgrywki.

Big Max oferuje również uniwersalny uchwyt na napój montowany do ramy wózka, pasujący do większości wózków na rynku. Można w nim przewozić butelki o różnych kształtach. Gracz wyposażony w taki uchwyt nie doświadczy już momentów, w których doskwierałoby mu pragnienie na polu golfowym. Oprócz tego golfiści mogą wyposażyć się m.in. w elegancką i praktyczną torbę transportową, w którą można zapakować złożony wózek po zakończeniu sesji na polu golfowym. Torba nie dość, że zabezpiecza sprzęt w transporcie, to jeszcze pomaga w utrzymaniu czystości w samochodzie.

Oferta wózków golfowych firmy Big Max dostępna na stronie Bogigolf

Każdy, kto rozważa wyposażenie się w dodatkowy sprzęt do golfa, powinien sprawdzić ofertę marki Big Max. Szanowana i ciesząca się ogromną popularnością firma to dobry wybór i gwarancja zadowolenia. Produktów Big Max nie trzeba jednak szukać daleko – wystarczy wejść na stronę internetową sklepu Bogigolf i przejrzeć dostępne tam wyposażenie. To tylko jeden krok, aby znacząco zwiększyć radość czerpaną z gry w golfa.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies