Longridge Kije golfowe

Marka Longridge oferuje przede wszystkim kompleksowy ekwipunek dodatkowy, przydatny zarówno na polu golfowym, jak i przeznaczony do celów treningowych. Są to przeróżne torby golfowe, pokrowce, piłki treningowe, siatki, maty treningowe, dołki do puttowania, wózki, stojaki na piłki czy też rękawiczki golfowe. Poza tego typu sprzętem Longridge oferuje również kije golfowe w zestawach dedykowanych dla dzieci i młodzieży. Ich parametry są dostosowane ze względu na wiek i predyspozycje zawodnika. Dla dorosłych graczy Longridge produkuje puttery, chippery oraz wedge.

Kije golfowe Longridge – pakiety startowe dla najmłodszych i nastoletnich golfistów

Longridge oferuje kije do golfa i zestawy golfowe przeznaczone dla graczy w wieku nastoletnim, a także najmłodszych golfistów, nawet tych trzy- i czteroletnich. Słowem dla wszystkich, którzy swoją przygodę z tym sportem dopiero zaczynają. Kije golfowe Longridge świetnie sprawdzą się jako prezent dla dzieci. Są dedykowane dla poszczególnych przedziałów wiekowych z uwzględnieniem takich predyspozycji młodego golfisty jak wzrost i siła. Kije te są stworzone z myślą o łatwych uderzeniach, wybaczalności oraz oderwaniu od ziemi. Mają na celu zachęcić i pomóc w odkrywaniu talentu, a nie zniechęcić do gry już na stracie. Dla dzieci w tym wieku to przede wszystkim zabawa, a sprzęt Longridge na taką jest nastawiony – zestawy golfowe są bardzo wyrozumiałe i pomagają młodym golfistom osiągnąć odpowiednią wysokość oraz dystans nawet przy niskich prędkościach kija. Longridge oferuje też zestawy zabawki, w skład których wchodzą plastikowe kije golfowe w różnych kolorach. Są to juniorskie kije (driver, iron, putter) odpowiednio skrócone dla dzieci w pakiecie z torbą, lekkimi i bezpiecznymi piłeczkami treningowymi oraz dołkiem treningowym z flagą. Marka Longridge zadbała o to, by najmłodszym adeptom golfa zapewnić dużo frajdy. Bardziej nastawione na naukę niż zabawę są zestawy Junior Challenger od Longridge. Taki zestaw juniorski przeważnie zawiera driver, irony, putter oraz torbę typu Stand Bag. Podstawowym kijem golfowym woods marki Longridge jest Titanium Matrix. Charakteryzuje się on lekką mocą dynamiczną, rozszerzonym najsłabszym punktem oraz grafitowym shaftem o niskim momencie obrotowym i wysokim module sprężystości. Titanium Matrix występuje także w wersji Hybrid. Długość kijów golfowych Longridge jest standardowa, a materiał shaftu to przeważnie grafit. Ich kolorystyka dostosowana jest do wieku, kije występują w różnych barwnych – zestaw z czerwienią, żółcią, zielenią, tak, by dla najmłodszych były atrakcyjne również wizualnie. Longridge tworzy zestawy dla różnych grup wiekowych: 4–7, 8–11 , 11–13 i 13–16 lat, są też osobne zestawy dla chłopców i dla dziewczynek, a także wersje unisex. Parametry kijów golfowych Longridge dla najmłodszych charakteryzuje duża wyrozumiałość i wybaczalność. Jest to sprzęt stworzony z myślą o nauce i rozwoju najmłodszych graczy.

Chippery, puttery i wedge marki Longridge

Marka Longridge poza ofertą dla najmłodszych zawodników produkuje także kije dla dorosłych graczy. Są to głównie kije golfowe putter, a także chipper do uderzeń z greenu. Chipper tej firmy posiada miękki grip, lekki, stalowy shaft oraz dwustronną główkę, co umożliwia używanie go zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne. Putter Longridge również jest dwustronny, przeznaczony dla prawo- i leworęcznych graczy. Ponadto posiada możliwość wyboru shaftu w dwóch wersjach: standardowej męskiej (35 cali) oraz krótszej i lżejszej juniorskiej (31 cali). Shaft jest zamocowany na środku główki. Kij ten ma również linię celowniczą, która ułatwia ustawienie się do piłki. Wykończenie jest matowe w kolorze miedzianym. Putter Longridge nadaje się również do minigolfa. Marka oferuje także klasyczny putter z wkładką na licu wykonany z miękkiej stali nierdzewnej, co znacznie poprawia wyczucie piłki na greenie. Z kolei kije golfowe typu wedge marki Longridge mogą być używane jako gap, sand i lob wedge. Posiadają stalowy shaft, miękki grip i bardzo dobrze wyważone główki.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u