Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Wózki golfowe manualne trójkołowe

Marki

Wózki golfowe trójkołowe

Do gry w golfa nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani golfiści. Zabezpieczenie się przed kaprysami natury wymaga zabrania na pole golfowe odpowiedniego zapasu garderoby. W rezultacie torba golfowa z ekwipunkiem waży kilkanaście kilogramów. Ma ona wygodne uchwyty do noszenia, ale co zrobić z torbą podczas rozgrywki? Jak uchronić ją przed zabrudzeniem czy zawilgoceniem od murawy? Rozwiązaniem są wózki golfowe trójkołowe.

Nieznośna ciężkość ekwipunku, czyli w czym mogą pomóc wózki trójkołowe

Kto grał w golfa ten wie, że wymaga on od zawodników sprawności fizycznej oraz dobrej kondycji. Golfista w trakcie trwającej 4... 5 godzin rozgrywki pokonuje kilkukilometrową trasę, dźwigając od dołka do dołka torbę z kijami. Obecnie gracz nie musi ani obciążać swojego kręgosłupa, ani rezygnować z tego, żeby mieć ze sobą: komplet kijów, zapas odzieży i napojów, parasol i akcesoria golfowe. Od konieczności noszenia ekwipunku uwalniają go wózki trójkołowe. Rozmieszczenie kół oraz wysokość na jakiej zamocowana jest torba sprawiają, że wózki trójkołowe typu Clicgear wózek golfowy zaskakują swoją stabilnością, łatwością prowadzenia.

Wózek golfowy trójkołowy - minimalizm czy wyszukana elegancja

Wózek golfowy trójkołowy to nazwa grupy pojazdów. Wśród nich znajdzie coś dla siebie gracz preferujący proste, minimalistyczne rozwiązania. Usatysfakcjonowany będzie także golfista ceniący modele bogate w różnorodne, przemyślne akcesoria. Wózek golfowy trójkołowy może mieć futurystyczny wygląd i nowatorskie rozwiązania techniczne tak jak wózek golfowy Motocaddy Cube, jak również być sprzętem niezwracającym uwagi swoim wyglądem. Każdy z nich będzie wyśmienicie spełniał podstawową funkcję - odciążenie kręgosłupa gracza od ciężaru torby wypełnionej ekwipunkiem.

Co może zawierać golfowy wózek trójkołowy?

Skoro już trójkołowiec ma znaleźć się na polu, to może warto zastanowić się, w co można go wyposażyć, aby maksymalnie uprzyjemnił rozgrywkę. Bardzo praktyczny jest hamulec (przykładowo w hamulec został wyposażony model wózka golfowego Sniper Shot 2.0), który zapobiegnie staczaniu się wózka ze wzniesień. Doskonale uzupełniają go nakładki na koła z kolcami na sezon jesienno-zimowy. Golfowy wózek trójkołowy sprawdzi się także wówczas, gdy trzeba będzie poprawić fryzurę lub makijaż. Na jego uchwycie na scorecard może być zamontowane nietłukąco lusterko. Gdy zajdzie potrzeba odpoczęcia, pomocne okaże się rozkładane krzesło, które będzie jechało na ramie wózka.
Fascynujące jest to, że golfowy wózek trójkołowy waży zaledwie około 4 kg i może po złożeniu zmieścić się w poręcznej torbie. Użytkownicy zwracają uwagę na łatwość rozkładania i składania wózka. Szczególnie chwalą ją sobie osoby mające problemy ze schylaniem się.

Napęd manualny i jakie zalety ma dzięki niemu wózek golfowy do pchania

Alternatywą dla wózków ręcznych są pojazdy o napędzie elektrycznym. Ze względu na gwałtowny rozwój elektro mobilności, konstrukcja akumulatorów i silników jest stale udoskonalana. Jednak wózek golfowy do pchania ma tę przewagę nad elektrycznym, że nigdy nie będzie wymagał ładowania ani serwisowania baterii. Jest on konstrukcją prostszą i praktycznie bezobsługową.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies