Wózki golfowe elektryczne

Piłki golfowe promocje

Marki

Wózki golfowe elektryczne

Wyobraź sobie, że wybierając się na pole golfowe nie musisz optymalizować bagażu pod kątem jego ciężaru. Torba nie ulegnie zawilgoceniu, ubrudzeniu, bo nie będzie miała kontaktu z podłożem podczas całej rozgrywki. Gdy przyjdzie kolej na Twoje uderzenie, nie będziesz zastanawiał się, gdzie odłożyć cygaro czy napój. Aby to wszystko spełniło się, nie jest potrzebna wróżka z magiczną różdżką. Wystarczy elektryczny wózek golfowy.

Dlaczego właśnie wózek golfowy elektryczny?

Czy celem pobytu na polu golfowym jest relaks? Czy ważne jest, aby ten czas odznaczał się odpowiednią jakością wrażeń? Czy będzie tak wówczas, jeśli szykując się do rozgrywki i podczas niej, nie będziesz rozpraszać się drobiazgami organizacyjnymi, małymi niedogodnościami? Jeśli na większość z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to prawdopodobnie zainteresuje ciebie; wózek golfowy elektryczny. Został on opracowany po to, aby grając w grę terenową, można było zabrać ze sobą niezbędny ekwipunek.

Wózki golfowe elektryczne: postaw na wygodę

Wózki golfowe elektryczne teoretycznie są dodatkowym składnikiem ekwipunku golfisty. Dodatkowym a zatem wymagającym zajmowania się nim. Jednakowoż liczba problemów, które one rozwiązują jest znacznie większa od tej, które sprawiają. Taki bilans powoduje, że wiele osób, które wiedzą już co oferują wózki golfowe elektryczne, czują dyskomfort, gdy muszą się bez nich obyć.

Elektryczny wózek golfowy - sprzęt skazany na sukces

Elektryczny wózek golfowy ma silnik zasilany z akumulatora. Od sprawności napędu zależy dystans jaki elektryczny wózek golfowy może przebyć po naładowaniu. Stały rozwój konstrukcji akumulatorów i silników powoduje, że efektywność energetyczna wózka rośnie. Jest to zgodne z trendem ekologicznym a dodatkowo sprawia także, że wózek może jeździć dłużej na jednej, lżejszej baterii bez potrzeby jej ponownego ładowania. Szybciej niż kiedykolwiek będzie pokonywać wzniesienia i inne nierówności terenu.
Napędy elektryczne są dziedziną, która ze względu na elektromobilność odnotowuje bardzo szybkie postępy. Korzystają na tym wszystkie pojazdy elektryczne, w tym elektryczny wózek golfowy, którego konstrukcja i parametry eksploatacyjne są z roku na rok coraz lepsze.

Czy istnieje najlepszy elektryczny wózek do golfa?

Wózek do golfa to pojazd, w którym konstruktorzy skwapliwie wykorzystali to, że jest on elektryczny. Zaimplementowano w nim liczne interesujące funkcje. Ma on nie tylko cyfrowy wyświetlacz pozwalający na włączanie i wyłączanie wózka a także kontrolę prędkości w jednym z kilku przedziałów. Wózek do golfa może mieć również wbudowany tempomat, system stabilizacji prędkości uniezależniający szybkość jazdy od nachylenia terenu. Elektryczny pojazd ma oczywiście miernik poziomu naładowania baterii, a także port USB do ładowania smartfona. Sterowanie pilotem? Ależ oczywiście! Wózek do golfa wyposażony może być również w elektryczny układ zdalnego sterowania. 
Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź na pytanie, który wózek do golfa jest najlepszy. Wszystko zależy od upodobań i oczekiwań gracza.

Jak wybrać optymalny golfowy wózek elektryczny?

Aby być zadowolonym z wyboru, należy rozważyć kilka kwestii. Nie ulega wątpliwości, że wózek golfowy powinien być elektryczny. Tylko taki ma dodatkowe funkcje, które uprzyjemniają pobyt na polu golfowym. Warto wiedzieć, że elektryczny wózek golfowy może mieć takie udogodnienia jak: kilka prędkości jazdy, możliwość zamontowania różnych baterii, wskaźnik stanu naładowania akumulatora, ładowarkę USB, ustawianie odległości jazdy wózka, pełny i kolorowy wyświetlacz, kod PIN blokujący dostęp do wózka, pomiary przejechanej odległości, zegar mierzący czas rundy, stoper odliczający 5 minut na znalezienie piłki, zegar 12/24h, zdalne sterowanie, tempomat, uchwyt na komórkę lub GPS, funkcję wolnego koła dla wygodnego prowadzenia jako wózek ręczny. Są także modele, które można rozbudować o: hamulec elektromagnetyczny, napęd sportowy, uchwyt na parasol, niestandardowy uchwyt na torbę czy krzesełko. 
Naszym zdaniem wiedząc, że wózek powinien być elektryczny, trzeba odwiedzić sklep golfowy, podać swoje oczekiwania a doradca podpowie, który elektryczny wózek golfowy najlepiej je spełni.
Titleist Vokey SM8 kije golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u