Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Taylor Made Torby golfowe

Taylormade torby golfowe mają dopracowane wszystkie szczegóły konstrukcyjne. Nawet uchwyty zdają się być idealnie dopasowane do dłoni. Wykonane są ze sztywnego materiału i w modelu Taylor Made Deluxe Waterproof Cartbag umieszczone są po obu stronach górnej części. Są stabilne, wygodne i znakomicie ułatwiają podnoszenie i wkładanie torby do bagażnika.

Firmowane znakiem Taylormade torby golfowe nie tracą również po zajrzeniu do ich wnętrza. Model Tour Cart Bag ma np. 6 komór wykończonych miękkim, welurowym materiałem - zupełnie jak w torbach typu staff bag. Pozwalają one na doskonałą ochronę kijów.

Czy można udoskonalić torbę na buty? Okazuje się, że tak. Ma ona dodatkową kieszeń na drobiazgi i otwory wentylacyjne w głównej komorze.

 

Torby golfowe marki TaylorMade

Wiosną 1979 roku sprzedawca sprzętu golfowego, Gary Adams zaciągnął pożyczkę w wysokości 24 000 dolarów pod zastaw swojego domu i założył TaylorMade Golf Company. Razem w nim firma liczyła trzech pracowników i mieli jeden innowacyjny produkt: 12-stopniowy driver ze stali nierdzewnej. Nowy kij nie tylko wyglądał i brzmiał inaczej niż kije drewniane, ale co najważniejsze, dawał inne rezultaty podczas gry.
Te same wartości, które ponad 30 lat temu cenił Gary Adams, są nadal szanowane i praktykowane w TaylorMade Golf. Misja pozostaje taka sama: tworzenie najlepszych produktów golfowych na świecie. Jak na tym tle prezentują się wyprodukowane przez Taylormade torby golfowe?

TaylorMade - torba golfowa dla ceniących jakość

Aby uzyskać dobry wynik w grze, spędzić wartościowo czas wszystkie elementy, które biorą udział wydarzeniu muszą współgrać. Pierwszym etapem jest planowanie wypadu na pole golfowe, dobieranie sprzętu i pakowanie go. Czy ważne jest dysponowanie torbą dopasowaną do potrzeb? Inny bagaż będzie potrzebny na krótki trening a inny na weekend w klubie.  Wiedzą o tym doskonale projektanci z firmy Taylormade i torba golfowa ich procukcji sprawdzi się każdych okolicznościach. W ofercie jest zarówno torba golfowa Lite Stand Bag, jak i Travelcover. Marka Taylormade to nie tylko torba golfowa do przewożenia kijów, ale również na: piłki, buty, dodatkowy bagaż. Wszystkie je wyróżnia jakość wykonania.
W naszej ofercie dostępne są topowe marki: kijów, piłek, akcesoriów czy też takiego sprzętu jak torby golfowe.

Czy golfowe torby Taylormade są wyjątkiem?

Golfowe torby Taylormade mają konstrukcję dopasowaną do potrzeb golfisty. Jeśli chce się mieć równie solidny zestaw walizek i plecaków, trzeba go szukać oddzielnie? Na szczęście nie! Z myślą o zawodnikach, którzy zakochali się w jakości firmy Taylormade, golfowe torby Taylormade uzupełnione zostały o torby sportowe i plecaki. Wykonane są one z materiału wytrzymałego, odpornego na warunki atmosferyczne oraz z dodatkowymi wzmocnieniami eliminującymi „wycieranie”. Bliższe się im przyjrzenie wywołuje zachwyt. Torbę podróżną Taylor Made Rolling Carry On Duffle Bag docenią ci, których bagaż poddawany był kontroli. Szerokie otwarcie w kształcie litery „U” pozwala na szybkie spakowanie i rozpakowanie torby. Niby drobiazg, ale pokazuje, że wygoda użytkownika jest priorytetem nie tylko jeśli chodzi o golfowe torby Taylormade, ale cały asortyment.
Spojrzenie na plecak z kolekcji TaylorMade Players, pozwala nabrać przekonania, że wszystko co ma logo Taylormade gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Mocne zamki oraz gruby materiał sprawiają, że plecak wytrzyma niejeden wypad. Jego wnętrze kryje w sobie bogactwo 11 różnego rodzaju kieszeni i schowków. Wydzielone są kieszenie na laptopa lub tablet oraz okulary i smartfon. Regulowane szelki z miękkim materiałem wyścielającym je od strony ciała są tak wygodne, że plecaka nie czuje się na ramionach.

Torba golfowa Taylormade to kompromis czy nowy standard?

Torba golfowa Taylormade jest świetnym przykładem, że jeśli w projekt włoży się odpowiednio dużo pracy, to nie będzie realizowany na zasadzie wyboru „to lub to” ale „to i to”. Torba golfowa Taylormade FlexTech Crossover jest przeznaczona do noszenia na plecach. Waży zaledwie 2,8 kg, lecz lista funkcjonalności, którą ona zawiera liczy 19 punktów. Porównanie z innymi torbami prowadzi do wniosku, że torba golfowa Taylormade to przedmiot wyznaczający nowy poziom komfortu użytkownika.

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies