Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

JuCad Wózki golfowe

Wyobraźnia podpowiada projektantom pionierskie kształty przedmiotów, które zachwycają pięknymi kształtami i funkcjonalnością. Materializują się one w postaci produktów a po pewnym czasie pojawiają się konstrukcje, które są na nich wzorowane. Tak powstaje trend. Wiele osób patrząc na wózek golfowy jucad zastanawia się jak to możliwe, że on istnieje i może się poruszać. Już same jednoszprychowe felgi intrygują wyglądem. Jeszcze bardziej zadziwia fakt, że jest to pojazd o napędzie elektrycznym. Widoczna jest tylko smukła tytanowa rama. Próżno wypatrywać akumulatorów i kabli. Jakby było tego mało wózek golfowy jucad Titan można w ciągu kilku sekund złożyć i ma on wówczas wymiary 65x60x10cm

Wózek golfowy JuCad - ekstrawaganckie dzieło sztuki czy super wygodny przedmiot użytkowy?

Wózek golfowy jucad jest świetnym przykładem, że można pogodzić wspaniały wygląd z niesamowitą funkcjonalnością. Na pierwszy rzut oka jego lekkość wydaje się nierealna. Wystarczy jednak poczuć w dłoni wygodny uchwyt, aby przekonać się, że wózek jest najprawdziwszy. Do sterowania służy elegancki obrotowy przełącznik. Łączy on w sobie funkcje automatycznej skrzyni biegów (przełączanie pomiędzy trybami Drive, Neutral oraz Reverse) oraz bezstopniowej regulacji prędkości jazdy. Dodatkowo umożliwia wybór przejazdu na predefiniowaną odległość (10-20-30 metrów lub jardów).
Do napędu wózka służy bezszmerowy silnik zasilany z baterii o napięciu 48 V. Lekka konstrukcja i elektryczny napęd powodują, że patrząc na wózek golfowy jucad odnosi się wrażenie jakby płynął zawieszony nad ziemią.

Wózki golfowe premium marki JuCad – czy warto?

Postęp techniki jest tak szybki, że to co dziś jest nowinką wkrótce będzie standardem. Taki los spotka wózki golfowe klasy premium marki jucad. Wybierając jeden z modeli można od zaraz cieszyć się wygodą i funkcjonalnościami, które one oferują. Decydując się na wózek golfowy jucad; ma się gwarancję, że nie będzie on przestarzały przez kilka sezonów. Rozwiązania w nim zastosowane są nazbyt funkcjonalne, aby kroki konstruktorów innych firm nie poszły w kierunku, który obecnie wyznaczają wózki golfowe klasy premium marki jucad.

Jucad - wózki golfowe dla każdego

Rozpiętość cenowa pomiędzy najnowszymi konstrukcjami samobieżnymi a z napędem ręcznym jest siedmiokrotna. Jeżeli kryterium wyboru jest, aby sprzęt był maksymalnie bezobsługowy, to idealnym wyborem będą wózki golfowe Jucad z napędem ręcznym. Dają one możliwość mocowania tych samych akcesoriów co najnowsze wózki elektryczne.  Mają ultralekką ramę wykonaną z włókna węglowego. Pasują do niej torby golfowe każdego rodzaju i wielkości bez limitu wagi przewożonego ekwipunku. Prowadzenie wózka golfowego Jucad; jest bardzo łatwe, dzięki kołom z łożyskami o niskim poziomie tarcia.
Oczywiście we wszystkich wariantach wykonania dopracowane są najdrobniejsze detale np. dostosowanie wysokości wózka do każdego wzrostu jest bardzo proste dzięki płynnej i pewnie trzymającej regulacji rączki.
Wózki są dostępne w wielu modelach, które zostały opracowane tak, aby zaspokoić oczekiwania licznych grup klientów.

Wózki golfowe JuCad – wizualny majstersztyk

Wózki golfowe przede wszystkim powinny bez problemu spełniać swoją podstawową funkcję, czyli przewozić torbę ze sprzętem golfowym. To jest przecież ich główna rola, do tego zostały stworzone. Jednak nie da się ukryć, że człowiek lubi otaczać się ładnymi przedmiotami. Pod tym względem marka JuCad nie zawodzi, nie tylko spełniając oczekiwania wymagających golfistów, ale nawet je przebijając. Design wózków golfowych JuCad kojarzyć się może z określeniem „retro”, a wszystko to za sprawą dużych, solidnych kół i prostej ramy bez widocznych, dodanych na siłę udziwnień. Słowa, które nasuwają się od razu po zobaczeniu wózka, to: prostota, elegancja i prestiż. Dodatkowo przy niektórych modelach istnieje możliwość dopasowania pożądanej kolorystyki wózka. Standard to srebro lub czerń, ale bardziej wymagający klient może wybrać produkt w innym kolorze, np. czerwonym, zielonym czy niebieskim. Nie ma wątpliwości, że każdy posiadacz wózka golfowego JuCad będzie na polu golfowym przyciągał spojrzenia innych golfistów.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies