JuCad Wózki golfowe

Wyobraźnia podpowiada projektantom pionierskie kształty przedmiotów, które zachwycają pięknymi kształtami i funkcjonalnością. Materializują się one w postaci produktów a po pewnym czasie pojawiają się konstrukcje, które są na nich wzorowane. Tak powstaje trend. Wiele osób patrząc na wózek golfowy jucad zastanawia się jak to możliwe, że on istnieje i może się poruszać. Już same jednoszprychowe felgi intrygują wyglądem. Jeszcze bardziej zadziwia fakt, że jest to pojazd o napędzie elektrycznym. Widoczna jest tylko smukła tytanowa rama. Próżno wypatrywać akumulatorów i kabli. Jakby było tego mało wózek golfowy jucad Titan można w ciągu kilku sekund złożyć i ma on wówczas wymiary 65x60x10cm

Wózek golfowy JuCad - ekstrawaganckie dzieło sztuki czy super wygodny przedmiot użytkowy?

Wózek golfowy jucad jest świetnym przykładem, że można pogodzić wspaniały wygląd z niesamowitą funkcjonalnością. Na pierwszy rzut oka jego lekkość wydaje się nierealna. Wystarczy jednak poczuć w dłoni wygodny uchwyt, aby przekonać się, że wózek jest najprawdziwszy. Do sterowania służy elegancki obrotowy przełącznik. Łączy on w sobie funkcje automatycznej skrzyni biegów (przełączanie pomiędzy trybami Drive, Neutral oraz Reverse) oraz bezstopniowej regulacji prędkości jazdy. Dodatkowo umożliwia wybór przejazdu na predefiniowaną odległość (10-20-30 metrów lub jardów).
Do napędu wózka służy bezszmerowy silnik zasilany z baterii o napięciu 48 V. Lekka konstrukcja i elektryczny napęd powodują, że patrząc na wózek golfowy jucad odnosi się wrażenie jakby płynął zawieszony nad ziemią.

Wózki golfowe premium marki JuCad – czy warto?

Postęp techniki jest tak szybki, że to co dziś jest nowinką wkrótce będzie standardem. Taki los spotka wózki golfowe klasy premium marki jucad. Wybierając jeden z modeli można od zaraz cieszyć się wygodą i funkcjonalnościami, które one oferują. Decydując się na wózek golfowy jucad; ma się gwarancję, że nie będzie on przestarzały przez kilka sezonów. Rozwiązania w nim zastosowane są nazbyt funkcjonalne, aby kroki konstruktorów innych firm nie poszły w kierunku, który obecnie wyznaczają wózki golfowe klasy premium marki jucad.

Jucad - wózki golfowe dla każdego

Rozpiętość cenowa pomiędzy najnowszymi konstrukcjami samobieżnymi a z napędem ręcznym jest siedmiokrotna. Jeżeli kryterium wyboru jest, aby sprzęt był maksymalnie bezobsługowy, to idealnym wyborem będą wózki golfowe Jucad z napędem ręcznym. Dają one możliwość mocowania tych samych akcesoriów co najnowsze wózki elektryczne.  Mają ultralekką ramę wykonaną z włókna węglowego. Pasują do niej torby golfowe każdego rodzaju i wielkości bez limitu wagi przewożonego ekwipunku. Prowadzenie wózka golfowego Jucad; jest bardzo łatwe, dzięki kołom z łożyskami o niskim poziomie tarcia.
Oczywiście we wszystkich wariantach wykonania dopracowane są najdrobniejsze detale np. dostosowanie wysokości wózka do każdego wzrostu jest bardzo proste dzięki płynnej i pewnie trzymającej regulacji rączki.
Wózki są dostępne w wielu modelach, które zostały opracowane tak, aby zaspokoić oczekiwania licznych grup klientów.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook