Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Miura Kije golfowe

Przez 40 lat Miura nieustannie przesuwała granice projektowania kijów golfowych, z ich misją stworzenia produktów, które są absolutnie doskonałe. Ich zasady zrewolucjonizowały nie tylko technologię golfową, ale także ustanowiły zupełnie nowy zestaw standardów dla współczesnej inżynierii i metod produkcji. Dzięki determinacji i kreatywności, pan Miura stworzył niezrównane połączenie w zakresie innowacji i tradycji. Miura szczyci się tym, że kreuje coś więcej niż tylko doskonałe doświadczenia z gry dla swoich klientów. Skupia się na projektowaniu technicznym ale także nieskazitelnym designie, aby stworzyć kije, które pomogą graczom wydobyć ich najlepszą grę a także będą wyglądać luksusowo i elegancko.

Techniczna doskonałość kijów golfowych Miura

W firmie Miura, precyzja i spójność są najważniejsze w projektowaniu główek kijów do golfa. Przestrzegając minimalnej tolerancji wagi +/- .5 g - przekraczającej znacząco standardy występujące aktualnie w branży - poświęcają się tworzeniu sprzętu, który maksymalizuje kluczowe dla osiągów czynniki, takie jak waga, wielkość, środek ciężkości, kąty loft i bounce. To pokazuje zaangażowanie w techniczną doskonałość na każdym etapie procesu projektowania i tworzenia kijów Miura! Zasady projektowania stosowane przez Miura zapewniają, że żaden golfista nie zostanie pominięty i znajdzie odpowiedni model dla siebie. Przejście między krótkimi i długimi ironami jest płynne dzięki doskonałej kalibracji loftów, lie i wagi - umożliwiając wszystkim graczom odczuwanie tego samego poziomu komfortu podczas używania dowolnego ironu od 3 do 7. Osiągnięcie tej idealnej równowagi w każdym zestawie przesuwa Miurę jeszcze dalej w kierunku realizacji jej głównych wartości: dostarczania niezrównanych osiągów w swoich kijach golfowych.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies