Torby golfowe

Marki

Motocaddy M

Torba golfowa to jeden z podstawowych elementów wyposażenia golfisty. W trakcie doboru odpowiedniego dla siebie produktu warto pamiętać, że w trakcie golfowej rozgrywki ergonomia i jakość torby przekłada się na komfort naszej gry. Odpowiednio zabezpieczony sprzęt golfowy posłuży nam dużo dłużej.

Torby do noszenia kijów golfowych dzielimy na kilka rodzajów. Wśród nich są torby cart bags – przeznaczone na wózki golfowe, stand bag – do noszenia na plecach, torby wodoodporne – sprawdzające się w deszczu, staff bags – torby golfowe o powiększonej pojemności oraz dla miłośników wypraw – torby golfowe podróżne.

Lekkość, funkcjonalność, wytrzymałość to podstawowe cechy gwarantujące wysoką jakość użytkowania toreb golfowych. A takie cechy jak wygoda i jakość przechowywania zapewniają, że możemy zabrać ze sobą sporą ilość akcesoriów na pole golfowe, a każdy z nich znajdzie dla siebie odpowiednią kieszeń w wybranej przez nas torbie.

W naszej ofercie znajdują się torby wybranych, sprawdzonych przez nas, największych na świecie producentów sprzętu golfowego. Wśród nich torby golfowe marki Mizuno, Honma, Titleist, Callaway, Ping, Taylor Made,  Benross, Motocaddy, Ogio, Wilson.

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook