Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Clicgear Wózki golfowe

Jeżeli przy wyborze wózka zwracasz uwagę na takie cechy jak: jakość wykonania, funkcjonalność, wygoda użytkowania, lekkość konstrukcji to prawdopodobnie zainteresują ciebie wózki golfowe marki Clicgear. Zostały one wyróżnione wieloma nagrodami, w tym między innymi Best New Product Award at PGA Merchandise Show. Użytkownicy podkreślają, że wózek golfowy Clicgear charakteryzuje się solidną przemyślaną konstrukcją, dużą stabilnością na nierównościach, małymi oporami toczenia, łatwością składania i rozkładania.

Czy istnieje wózek golfowy sprawdzający się w każdym terenie? Tak! Clicgear

Wózek golfowy oceniany jest w sklepie internetowym bądź stacjonarnym. Wózki prezentują się w nich znakomicie. Wyobraź sobie, że musisz pokonać krawężnik, prowadzisz go po murawie, terenie pagórkowatym. Co będzie wówczas istotne? Przy pokonywaniu przeszkód terenowych sprawdzą się duże koła. Obrotowe koło przednie ułatwi manewrowanie zarówno na polu golfowym jak i na parkingu pomiędzy autami. Optymalnie dobrany rozstaw osi sprawi, że wózek golfowy będzie stabilny i nie ulegnie przewróceniu nawet gdy powieje wiatr a przymocowany będzie do niego parasol. Blokowanie hamulca spowoduje, że pojazd będzie stał dokładnie w tym miejscu, w którym ustawi go gracz. Te wszystkie cechy ma wózek golfowy Clicgear.

Funkcjonalność Cligeara

Z wyliczenia właściwości może wynikać, że wózek Cligear jest konstrukcją bardzo rozbudowaną, ciężką. Golfiści, którzy mieli okazję go używać podkreślają, że jest zadziwiająco lekki. Sprawia to aluminium użyte do budowy. Wielokrotnie powtarza się opinia, że wózek Cligear można w niesamowicie łatwy sposób rozłożyć na polu. Przygotowany do transportu nie zajmuje wiele miejsca. Zmieści się z łatwością nawet w niewielkim bagażniku, gdyż wymiary po złożeniu to jedynie 33cm x 38cm x 59cm. Aby zredukować gabaryty wózek Cligear ma przednie kółko z możliwością schowania się pod siebie albo odmontowania.

Czy lekkość Cligear oznacza, że ten wózek golfowy jest pozbawiony akcesoriów?

Często, jeżeli konstrukcja jest zoptymalizowana w określonym kierunku (np. dobrym sprawdzaniu się w terenie), jej lekkość osiągana jest przez redukowanie liczby akcesoriów. Cligear to wózki do golfa, które nie tylko mają wiele przydatnych rozwiązań, ale pozwalają również na rozbudowanie ich o całą gamę dodatków opcjonalnych. Porównując modele wcześniejsze i obecne rzucają się w oczy: większa siatka na akcesoria, nowe mocowania torby, lżejsza konstrukcja, ulepszony uchwyt na kubek. Standardowo zamontowane jest stylizowana, wielofunkcyjna konsola na napój, tee oraz pod parasolkę. Nie zapomniano też o miękkim uchwycie do prowadzenia wózka.

O co można uzupełnić wózek Cligear?

Widać, że projektanci wsłuchują się w głosy golfistów. Wózek Cligear można bowiem wyposażyć w: mocowanie GPS-a lub komórki, siedzenie, torbę izolowaną oraz na akcesoria, wieszak a nawet uchwyty na napój i papierosa. Pomyślano również o tym, jak Wózek Cligear będzie przewożony. Dostępne są zarówno pokrowiec na koła (w celu zapobieżenia uszkodzeniom ich podczas transportu i nieubrudzeniu siebie czy wnętrza samochodu po grze na błotnistym terenie) oraz torba na cały Wózek Cligear.

Dlaczego wózki golfowe marki Clicgear cieszą się popularnością? Ponadczasowy Clicgear M4 – najpopularniejszy wózek golfowy na rynku

Wózek do golfa Clicgear M4 nie bez powodu szczyci się mianem najpopularniejszego wózka golfowego na rynku. Ten flagowiec marki Clicgear zawojował rynek po zdobyciu głównej nagrody na Orlando PGA Show. Ogromną zaletą tych wózków jest opatentowany system składania pozwalający złożyć wózek błyskawicznie. Nie oszukujmy się – ten aspekt ma ogromne znaczenie, niejednokrotnie kluczowe przy wyborze modelu podczas zakupu wózka golfowego. Wózek golfowy Clicgear M4 składamy do rozmiarów 60 × 38 × 33 cm – szybko, sprawnie, bezproblemowo. Wybierając się na pole golfowe, za każdym razem musimy ten wózek przewieźć, nie zawsze dysponując obszernym bagażnikiem. Małe rozmiary wózka po złożeniu sprawiają, że zmieści się on nawet w niewielkim bagażniku. Podstawą konstrukcji wózka golfowego jest oczywiście rama – w przypadku Clicgear M4 superwytrzymała i łatwa w składaniu. Szarpanie się z wózkiem, podczas pakowania go do transportu, a następnie rozkładania na polu golfowym, może skutecznie zepsuć radość z gry. Tutaj nie musimy się o to martwić. Mnóstwo funkcjonalnych uchwytów, system silikonowych pasków oraz regulacja poszczególnych części wózka sprawiają, że model ten pokochały tysiące golfistów na całym świecie. Wózki golfowe marki Clicgear są nie tylko wygodne, ale i doskonale się prezentują. Sprawiają to elegancki, przemyślany design oraz ładna kolorystyka. Szerokiej gamie barw towarzyszy funkcjonalność i ergonomia wózków. Kupując wózek golfowy Clicgear M4 w sklepie Bogigolf, otrzymujemy ponadto Gwarancję Darmowego Serwisu w czasie dwóch lat od otrzymania wózka w celu dokonania przeglądu oraz czynności serwisowych. Tak samo jest w przypadku wózków golfowych Rovic RV1S by Clicgear.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies