Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Torby golfowe z nóżkami - standbags

Torby golfowe z nóżkami, nazywane z angielskiego standbags, nadają się zarówno do przenoszenia na plecach jak również do przewożenia na wózku. Jest to możliwe dzięki perfekcyjnemu wyprofilowaniu stelażu i nóżek oraz opcji odpięcia szelek. Dzisiejsze konstrukcje tego typu są bardzo wygodne i umożliwiają transport całego wyposażenia golfowego bez wielkiego wysiłku podczas rundy na polu.

Marki

Torba do golfa z nóżkami - wygoda i komfort użytkowania

Torby golfowe typu standbag mają wiele wykonań. Nóżki mogą być na tyle krótkie, aby nie kłaść torby na ziemi i uchronić ją przed zabrudzeniem. Mogą być również długie, żeby mieć dostęp do torby bez potrzeby schylania się.  Aby podczas jazdy na wózku nóżki nie przeszkadzały w prawidłowym ułożeniu torby, wystarczy je zablokować. Część toreb golfowych ma też wyprofilowany spód, aby ułożenie na wózku golfowym było jeszcze pewniejsze i stabilniejsze.

Torby mogą być wyposażone w regulowane szelki z systemem samodostosowującym się do pleców. Po odpięciu ich torba z nóżkami zamienia się w typowy cartbag.

Torby golfowe z nóżkami - funkcjonalności

Zostały one opracowane z dbałością o szczegóły. Tworząc najbardziej rozbudowane modele pomyślano nawet o: miejscu na ołówek, kieszeni na dalmierz lub urządzenie GPS, klipsie do przypięcia ręcznika, otwieraczu do butelek, rzepie do zawieszania rękawiczek, wewnętrznej kieszeni na parasolkę itp.

Ultralekka torba golfowa z nóżkami jest idealna na krótką rundę lub driving range. Mieści się w niej kilka kijów z całego zestawu. W takim modelu również zadbano o wygodę zawodnika. Torba ma usztywnioną konstrukcję, wygodny pasek, poduszeczkę w miejscu, w którym ma kontakt z plecami. Dzięki przemyślanej i sprawdzonej w praktyce optymalizacji konstrukcji waży około 1,5 kg, zachowując maksymalną funkcjonalność.

Ile waży torba do golfa z nóżkami?

Dużo bardziej pojemne torby stojące z nóżkami ważą niewiele ponad kilogram więcej od toreb ultralekkich. Decydując się na nią golfista będzie miał do dyspozycji między innymi takie udogodnienia jak kieszeń, która utrzymuje temperaturę napojów. Gdy pogoda załamie się, rzeczy wartościowe nie ulegną zamoczeniu dzięki kieszeniom z pełną wodoszczelnością. Szwy torby są bowiem zgrzewane na gorąco. Dopełnieniem konstrukcji są np. japońskie zamki, zabezpieczone przed wodą i mimo to miękko przesuwające się, bez dodatkowego oporu. W pojemnej torbie golfowej znajdzie się miejsce na wystarczający na całodzienne rozgrywki zapas odzieży.

Torby stojące z nóżkami mają funkcjonalny top z wygodnym, ergonomicznym uchwytem ułatwiającym wkładanie torby do bagażnika samochodu lub na wózek.

Wiele modeli toreb golfowych ma wyprofilowany spód, który zapobiega przewracaniu się torby i zwiększa jej stabilność. Można ją również zamontować na wózku. Zadbano o kompatybilność torby z systemem EASILOK. Dzięki temu bez trudu daje się ją przewozić na wózkach Motocaddy.

Są one uniwersalnymi i bardzo wygodnymi kontenerami na sprzęt golfisty. Mają wiele rozmiarów. Są  produkowane zarówno w rozmiarach TourBag jak i nadających się do transportu na skuterze. Sprawdź sam jak funkcjonalny jest sprzęt wymyślony przez golfistów dla golfistów.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies