Wózki golfowe

Motocaddy M

Szeroki wybór wózków do wożenia toreb golfowych. Podzielone są na kategorie takie jak dwukołowe, trzykołowe czy elektryczne wózki golfowe.

Nasze wózki cechuje przede wszystkim prostota użytkowania, lekkość, ergonomia oraz wysoka jakość komponentów.
Wybierając właściwy dla siebie wózek warto zwrócić uwagę do jakich rozmiarów składa się dany model. Przede wszystkim czy zmieścić się w bagażniku naszego auta i czy nie będzie zbyt ciężki. Istotne elementy to również ergonomia, sprawiająca, że dany wózek golfowy jest wygodny w użytkowaniu w trakcie długiej golfowej rundy.

W naszej ofercie znajdą Państwo wózki golfowe cechujące się wysoką jakością komponentów, są to wózki golfowe marek: Motocaddy, Clicgear, Rovic, Jucad, Ticad, Big Max czy Longridge.
W zależności od preferencji na stronie sklepu golfowego BogiGolf mogą Państwo znaleźć zarówno wózki elektryczne, jak i manualne.

Marki

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook