Domowe studio treningowe do golfa

Fitting kijów golfowych

Marki

Przygotowaliśmy dla Was kompletny katalog rozwiązań, które można zastosować do treningu w domu. Podzieliliśmy wszystko na kilka sekcji - w zależności od rodzaju oferowanych rozwiązań oraz ich ceny. Od tańszych systemów treningowych, mat golfowych - aż po kompletne symulatory, tworzone pod klucz do indywidualnych wymagań klienta. Wszystkich z Państwa, zainteresowanych indywidualnym projektem domowego studia trenignowego zapraszamy do kontaktu z nami. Na podstawie Państwa wytycznych możemy przygotować projekt i zaproponować kompletne rozwiązanie, które sprawi, że golfa będzie można trenować w domu, przez cały rok.

Trening golfa w domu jest możliwy i pełnowartościowy. Wyobraź sobie, że:

  1. bez konieczności podróżowania masz możliwość ćwiczenia na różnych greenach,
  2. dowolną ilość czasu przeznaczasz na pracę nad wybranym fragmentem gry,
  3. potrafisz mierzyć i korygować postawę, ruch dłoni, linię przesuwania się główki kija,
  4. do treningu wystarczy ci salon, garaż czy pokój w pracy,
  5. przy ćwiczeniach nie jesteś rozpraszany przez zimno, deszcz,
  6. doskonalić swój styl gry możesz o dowolnej porze dnia lub nocy.

Wszystko to umożliwia zestaw noszący nazwę domowe studio treningowe do golfa. Może ono mieścić się w smartfonie jak i mieć postać symulatora pola golfowego.

Profesjonalne urządzenia treningowe typu indoor - maty golfowe, monitory golfowe, systemy do puttowania

Oferowane przez sklep BogiGolf profesjonalne urządzenia treningowe typu indoor są na tyle zróżnicowane, że ograniczeniem nie będzie rozmiar pomieszczenia ani pułap cenowy. Maty golfowe można rozwijać i zwijać niczym dywanik. Pozwalają na doskonalenie puttowania. Ich powierzchnia stawia piłce taki sam opór jak green. Maty dostępne są w dwóch wersjach: standard – o „murawie” jak na większości pól oraz pro - symulujące powierzchnię najszybszych pól profesjonalnych. Zorientowanie się w możliwościach jakie stwarzają monitory golfowe daje system wykorzystujący smartfon. Umożliwia on nagrywanie i późniejszą analizę swingów wraz z np. mapowaniem rozkładu miejsc upadku piłki przy użyciu GPS-a. Większą liczbę analizowanych parametrów daje autonomiczny monitor golfowy. Mierzy on uderzenie dwiema metodami jednocześnie.

System do puttowania Puttout i monitor golfowy marki Rapsodo - doskonały zestaw do ćwiczeń dla każdego golfisty

Puttowanie jest fragmentem gry, w którym emocje sięgają zenitu. Zdarza się wówczas, że piłka uderzona z dziesięciu metrów perfekcyjnie pod względem kierunku zatrzymuje się kilka centymetrów przed dołkiem. Zminimalizować prawdopodobieństwo takich zdarzeń można budując domowe studio treningowe do golfa, które tworzą: system do puttowania marki Puttout i monitor golfowy marki Rapsodo. Razem tworzą one doskonały zestaw do ćwiczeń dla każdego golfisty. Puttout bowiem to system do puttowania składający się z:

  • maty (imitującej powierzchnię profesjonalnego greenu i mającej wyznaczone kółko, aby trenować „przebijanie” dołka. Dzięki podbiciu miękkim materiałem można rozłożyć ją nawet na kafelkach),
  • dołka (PuttOUT Pressure Putt Trainer ma zapadkę, która zatrzyma piłkę po idealnym trafieniu oraz krzywiznę zwracającą piłkę na taką odległość, na jaką by się potoczyła za dołek przy zbyt mocnym uderzeniu),
  • zwierciadła (wyznaczone na lustrzanej powierzchni linie ułatwiają sprawdzenie, czy podczas odwodzenia i celowania główka puttera porusza się po linii prostej),
  • zestawu bramek (pozwalają na trenowanie uderzeń wzdłuż nierówności greenu).

Rapsodo zaś to monitor golfowy, który współpracuje z telefonem z systemem iOS. Ma on wiele użytecznych funkcji: śledzenie toru lotu piłki na ekranie (jak na transmisjach z zawodów), nagrywanie uderzenia (można przesłać je trenerowi do oceny), wyznaczanie na mapie punktów, w których spadła piłka. Ten monitor golfowy, który może być używany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, stanowi doskonałe uzupełnienie systemu do puttowania.

Skytrak - ergonomiczny i funkcjonalny golfowy launch monitor dla początkującego i zaawansowanego gracza golfowego

Skytrak to przenośny launch monitor, który jest niezbędnikiem początkującego i zaawansowanego gracza golfowego. Składa się z kamery o bardzo wysokiej rozdzielczości. Może ona nagrywać obraz poklatkowy. Zaawansowane oprogramowanie służy do poddawania filmu analizie. Skytrak można ze sobą zabrać na trening i w zaciszu domowym odtwarzać zgromadzone w nim nagrania uzupełnione o takie dane jak: prędkość piłki, kąt początkowy, rotacja wsteczna, rotacja boczna, odchylenie lotu oraz prędkość główki kija i nawet odchylenie prawo/lewo od osi strzału.

Wellputt - profesjonalne maty golfowe pomagające poprawić puttowanie

Trening golfa w domu będzie maksymalnie użyteczny, gdy odbywać się będzie na powierzchni imitującej: kolorem, oporami toczenia piłki i ukształtowaniem green. Dodatkowo potrzebne będą znaczniki pomagające poprawić puttowanie. Wszystko to zawierają profesjonalne maty golfowe. W ofercie sklepu BogiGolf są maty firmy Wellputt. Pozwalają one np. na ustawienie kołeczków wymuszających idealny ruch główki kija. Przy trenowaniu dokładności sprawdzą się maty golfowe Wellputt Start. Mają one znaczniki stwarzające warunki, aby poprawić puttowanie: trój-, sześcio- i ośmiostopowe.

FlightScope x3 - profesjonalny radar golfowy dla zaawansowanych graczy, ceniących regułę: Don't guess measure everything

Czasami odczucia związane z osiągnięciem niezadowalających wyników są mylne. Okazuje się to dopiero po wykonaniu pomiarów. Aby uniknąć pomyłek warto stosować profesjonalny radar golfowy. Zawodnik skupia się na grze a FlightScope x3 radar golfowy mierzy 25 parametrów uderzenia i lotu piłki (potrafisz tyle wymienić?). Radar golfowy dla zaawansowanych graczy spowoduje, że domowe studio treningowe do golfa będzie mogło symulować warunki spotykane na greenie. FlightScope x3 ma bowiem możliwość zadania takich parametrów jak: kierunek i prędkość wiatru, wilgotność, wysokość n.p.m. itp.

Welling Big - najwyższy poziom treningu puttowania, optymalne warunki gry dla każdego golfisty ceniącego innowacyjny sposób ćwiczeń

Czy zgodzisz się, że przy puttowaniu nachylenie terenu ma wpływ na tor ruchu piłki? Czy uważasz, że podczas treningu należy również i je uwzględnić? Najprawdopodobniej więc zainteresuje Ciebie platforma Welling Big do treningu golfa. Ma ona możliwość przechylania, która jest nieodzowna, aby osiągnąć najwyższy poziom treningu puttowania. Optymalne warunki gry dla każdego golfisty ceniącego innowacyjny sposób ćwiczeń stwarza oprogramowanie mające wiele poziomów trudności. System Welling Big rysuje światłem laserowym na platformie trajektorie. Początkujący będą mogli posiąść umiejętność wysyłania piłki po zadanym torze, zaś doświadczeni gracze skorzystać z ponad 150 ćwiczeń.

TaylorMade SIM2 irony kije golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook