Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Shafty golfowe do driving ironów i utility

Zróżnicowana gama wysokiej jakości, wytrzymałych shaftów zaprojektowanych specjalnie w celu zwiększenia wydajności driving ironów. Odpowiednie Shaft'y zapewniają golfistom  kontrolę, dokładność i odległość dlatego ważnym jest aby odpowiednio zapoznać się z ich specyfikacją.

Marki

Driving iron to rodzaj kija golfowego zaprojektowanego do oddawania długich uderzeń z tee lub z fairwaya. Jest to iron o niskim lofcie, który oferuje większą kontrolę, dokładność i odległość niż tradycyjny długi iron. Trajektoria lotu piłki z driving ironem jest zazwyczaj niższa w porównaniu do fairway wooda lub drivera. Dlatego też shafty do driving ironów są istotnym elementem sprzętu golfowego, który może znacząco wpłynąć na twoją grę. Te shafty są specjalnie zaprojektowane, aby zwiększyć wydajność ironów, zapewniając optymalną kontrolę, odległość i dokładność z tee lub fairwaya. Nasza oferta obejmuje wagi, długości i materiały dopasowane do różnych prędkości i stylów swingu. 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies