Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Ping Torby golfowe

Torba do golfa Ping pochodzi z firmy, która zrodziła się z pasji. Założyciel, z zawodu inżynier, grywał w golfa i zastanawiał się jak wykorzystać znajomość mechaniki do skonstruowania skutecznego kija do puttowania. Gdy wreszcie odkrył - zaczął je produkować. W podobny sposób konstruktorzy z firmy Ping podchodzą do opracowywania innych przedmiotów dla golfistów, w tym toreb. Najpierw jest lista potrzeb, potem mnóstwo pomysłów na ich zaspokojenie, aż wreszcie powstaje torba do golfa Ping, która jest podobna do innych, ale nie taka sama

Torba golfowa Ping - wygodna i wytrzymała z przegrodami na kije do golfa

Torby golfowe Ping cieszą się powodzeniem wśród osób, które oczekują od sprzętu maksymalnej wygody, funkcjonalności i trwałości. Wszystko to może zaoferować np. torba golfowa Ping Hoofer 14 Stand Bag. Ma ona 14 przegródek na kije. Sięgają one od topu do samego dołu torby. Nie ma więc możliwości, aby kije uderzały się o siebie podczas transportu. Wyjmowanie ich i odkładanie na miejsce również nie powoduje obaw o uszkodzenie. Taka konstrukcja działa jak polisa z tą różnicą, że polisa jest kupiona na rok, zaś torba starcza na wiele, wiele lat. Ma w standardzie przegrody na każdy kij golfowy. Nie ma ich tylko zoptymalizowany pod kątem lekkości model Light np. Ping Hoofer Lite Stand Bag. Za to torby golfowe Ping mogą zawierać nawet 15 osobnych, wyściełanych komór na kije oraz 15 funkcjonalnych kieszeni. Takim modelem jest np. Ping DLX Cart Bag. Ma ona niesamowicie wiele miejsca na akcesoria. System kieszeni na kije, które są oddzielone od topu aż do dołu torby sprawia, że wyjmowanie i wkładanie kijów jest proste i łatwe. Nie trzeba szukać ich, rozczepiać a wystarczy pociągnąć i wyjąć. Wygoda przejawia się także w szczegółach. Torba ma np. tunel na pasek do mocowania torby do wózka. Przeciągnięty przez specjalne miejsce nie koliduje z żadną kieszenią, nie ociera o torbę. Projektanci pomyśleli również o graczach, którzy zmieniają buty przed wejściem na green. Co zrobić z obuwiem, w którym przyszło się na pole? Do tego celu służą pojemne, wentylowane kieszenie ułatwiające wysuszenie obuwia. Oczywiście można je wykorzystać do przywiezienia ze sobą butów golfowych. Podejście „torba do golfa Ping rozwiązuje większość twoich potrzeb związanych z transportem bagażu na pole golfowe” zaskarbiło sobie serca wielu golfistów. Krawędzie torby są zabezpieczone przed przetarciami, a materiał, z którego została wykonana jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

Torba do golfa Ping - lekka i funkcjonalna, idealna na pole golfowe

Torby golfowe Ping adresowane są nie tylko do użytkowników, którzy potrzebują zabrać ze sobą na green idealnie uporządkowane i zabezpieczone wszystkie kije i akcesoria golfowe. Pomyślano również o graczach, którzy cenią sobie lekkość bagażu, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z funkcjonalności i jakości. Z myślą o nich powstała torba golfowa Ping z nóżkami. Jest to model przeznaczony do noszenia na plecach i waży zaledwie 2,3 kg. Szelki skonstruowane są tak, że bardzo szybko można zamienić je w pasek do noszenia na ramieniu. Wybór lekkiej torby nie oznacza rezygnacji z możliwości korzystania z wózka. Użytkownik ma do wyboru obie opcje. Lekka torba golfowa Ping przeznaczona jest do noszenia mniejszej ilości bagaży niż torba golfowa Ping na wózek. Dlatego znajduje się w niej 4-ro komorowy top z kieszeniami wyściełanymi na całej długości miękkim i wytrzymałym materiałem. Nie zapomniano co jest nadrzędnym celem wyprodukowania torby. Użytkownik ma mieć możliwość zapakowania i zabezpieczenia bagażu. Dlatego w zgrabnej i poręcznej torbie są kieszenie: na odzież na zmianę (z bardzo wygodnym dostępem dzięki długiemu zamkowi - koszulkę możesz ułożyć tak, aby nie miała zagnieceń), izolowana termicznie na prowiant lub napoje (docenisz ją zarówno w upalny jaki chłodny dzień, gdy temperatura włożonych do niej przedmiotów będzie optymalna nawet po kilku godzinach) oraz na cenne lub delikatne przedmioty (miękko wyściełana i wodoodporna, aby Twój telefon, dokumenty czy okulary nie poniosły szwanku).

Torba golfowa Ping z nóżkami - praktyczny wybór każdego golfisty

Torba do golfa Ping dostała najwyższą ocenę magazynu mygolfspy.com w rankingu toreb z nóżkami na sezon 2021. Nie jest to jej pierwsze zwycięstwo, ale kolejne. Praktycy golfa docenili w modelu Hoofer idealne rozmieszczenie kieszeni, dzięki czemu żadna kieszeń nie koliduje z inną. I to są właśnie drobiazgi, świadczące o przemyśleniu konstrukcji. Gdyby w rankingu znajdował się jeden model, to można uznać to za przypadek. Na pięć pozycji torby golfowe Ping zajmują aż trzy. Pozostałe modele to: Ping Hoofer Lite oraz Ping Hoofer 14. Co zachwyciło jurorów w Ping Hoofer 14? Być może to, że jest idealna dla golfistów, którzy preferują mieć wyznaczone miejsce dla każdego kija. Strategicznie rozmieszczone kieszenie zapewniają łatwy dostęp do znajdujących się w nich przedmiotów. Paski dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając wygodne noszenie. Ocena była wielopoziomowa. Zwrócono bowiem uwagę na takie szczegóły jak to, że butelka na wodę pozostaje w pozycji pionowej przez cały czas. Nogi zostały wzmocnione dla uzyskania dodatkowej stabilności. Torba ma wiele opcji kolorystycznych. Trzecim modelem, który się zmieścił na pięciomiejscowym podium jest Hoofer Lite. Oferuje wiele funkcji dostępnych w modelu standardowym, lecz w lżejszym, można powiedzieć węższym opakowaniu. Doceniono to, że ma wiele miejsca a jednocześnie jest na tyle lekka, że łatwo nosić ją grając do 18 lub nawet 36 dołków. Tak jak większa wersja ma ona wzmocnione nogi, które zapewniają stabilność. Dużo miejsca do przechowywania różnych akcesoriów w wygodnych kieszeniach. A nade wszystko wysoko cenione są: lekkość torby i wygoda korzystania z niej.

Torba golfowa Ping na wózek - ergonomiczny wybór dla wymagających graczy w golfa

Czy torba golfowa Ping na wózek jest równie udana jak model z nóżkami? W rankingu toreb na wózek spośród pięciu wyróżnionych przez magazyn mygolfspy.com, dwie to modele firmy Ping. Jednym z nich jest torba do golfa PING Pioneer. Uzyskała nominację do najlepszej torby w 2021 roku. Tak jak w przypadku modeli z nóżkami uwagę oceniających zwróciła przemyślana konstrukcja gwarantująca bezproblemowy dostęp do wszystkich kieszeni. Zauważyli oni również, że separatory są szerokie, ciągną się na całej długości i zapobiegają zaczepianiu się kijów. Zachwycili się tym, ile miejsca kryje w sobie torba do golfa Pioneer. Praktycznym rozwiązaniem jest dedykowane miejsce do przeciągnięcia paska mocującego torbę do wózka. Torba PING DLX zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania. Ma specjalną kieszonkę na dalmierz magnetyczny oraz komorę na buty, która jest ukryta na brzuchu torby. Materiał, z którego została wykonana jest łatwy do czyszczenia. Konstrukcja pomieści absolutnie wszystko, co jest niezbędne podczas rundy golfa.

Torby golfowe Ping dostępne w sklepie online na BogiGolf.pl

Torby do golfa Ping produkowane są bardzo wielu wersjach. Asortyment jest tak szeroki, ponieważ torby kupowane są na całym świecie. Dostępne są np. modele z nazwami stanów USA.

Z punktu widzenia potrzeb związanych z transportem bagażu, graczy można podzielić na cztery zasadnicze grupy:

  • korzystający z wózków.
  • noszący torbę na plecach,
  • używający zestawów minimalistycznych,
  • ceniący sobie możliwość zabrania wielu akcesoriów i pełnego zestawu kijów.

Dlatego dostępnych w sklepie online na BogiGolf.pl jest kilka zasadniczych modeli.  Torba do golfa Ping Hoofer Lite Stand Bag przeznaczona jest dla graczy, którzy na green zabierają ograniczony zestaw sprzętu i kijów. Ważna jest dla nich lekkość i poręczność torby. Zainteresuje ona zapewne osoby podróżujące skuterami, kobiety i juniorów. Mimo lekkości nie zapomniano o sztandarowych cechach marki: wygodzie i dostępności do wszystkich kieszeni. Torba golfowa Ping z nóżkami jest doskonałym organizerem dzięki siedmiu kieszeniom i pojemności niemal 20 l. Golfista nie tylko nie musi rezygnować z możliwości korzystania z wózka, ale także przewidziano w nim taką opcję i wyposażono torbę w tunel przeznaczony do przeciągania paska mocującego do wózka. Dzięki temu nie będzie on utrudniał dostępu do kieszeni i nie będzie ocierał się o torbę. Dla graczy, którzy potrzebują 14-to komorowego topu z oddzielnym, wyściełanym miejscem na każdy kij, ale jednocześnie chcą korzystać z zalet jakie ma torba z nożkami idealnym rozwiązaniem będzie torba golfowa Ping Hoofer 14 Stand Bag. Wybierając ten model będzie można mieć do dyspozycji także 11 praktycznych kieszeni o sumarycznej pojemności 22 litry. Model Ping Hoofer 14 Stand Bag jest od mniejszej wersji Ping Hoofer Lite Stand Bag cięższy tylko o 200 gramów. Perfekcyjnie zaplanowano umieszczenie kaptura przeciwdeszczowego. Można go wyjąć, aby chronił top a w wersji rozłożonej stanowi wygodną poduszeczkę - amortyzator w miejscu styku torby z plecami. Dla graczy, którzy używają wózka golfowego i potrzebują na greenie wielu kijów i akcesoriów idealnym rozwiązaniem jest torba golfowa Ping na wózek. W tej grupie jest bardzo obszerny wybór. Aż w jedenastu kolorach dostępny jest model Ping Traverse Cart Bag. Oferuje on 14-to komorowy top oraz 13 kieszeni na akcesoria golfowe. Torba ma dwie komory o większej średnicy, aby zmieścić w nie na przykład puttery z grubymi gripami. Potrzebny ci 15-komorowy top? Torba Ping Pioneer Cart Bag ma go w swoim wnętrzu. Aby zapakowaną torbą łatwo było manewrować, w górnej części ma idealnie układające się w dłoni uchwyty. Dostęp do rzeczy, które golfista musi mieć pod ręką (piłki, dalmierz) ułatwiają magnetyczne zamki kieszeni. Rzeczy wrażliwe na wilgoć można umieścić w kieszeni wodoodpornej. Prowiant i napoje długo zachowają walory smakowe, jeśli zostaną schowane w kieszeni termicznej. Jeszcze więcej kieszeni ma torba na wózek model DLX Cart Bag. Dzięki temu można mieć pod ręką odzież golfową oraz buty na zmianę.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies