Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Bag Boy Wózki golfowe

Wózki do golfa BagBoy są wytrzymałe, intuicyjne i łatwe w obsłudze, oferują również szereg udogodnień dla graczy, dzięki czemu spełniają oczekiwania i zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających golfistów.

Marka BagBoy – wysokiej klasy wózki golfowe dla wymagających golfistów

BagBoy jest szanowaną marką, która od dziesięcioleci zajmuje się sprzętem golfowym. Fakt, że firma była w stanie utrzymać się na rynku przez tak długi czas, musi świadczyć o ogromnym zaufaniu, jakie budzi u bywalców pól golfowych. Zaufania tego marka BagBoy nie otrzymała jednak za nic – zapracowała na nie dzięki wysokiej jakości produktom, które oferuje swoim klientom. Jednym z wartych uwagi produktów proponowanych przez markę BagBoy jest wózek golfowy Nitron. Jego konstrukcja jest doskonale przemyślana – dzięki świetnie zaprojektowanemu mechanizmowi wystarczy zaledwie kilka chwil, aby przygotować sprzęt do gry, a robi się to, niemal nie używając siły. Rozłożenie wózka nie powinno więc sprawić problemu osobom starszym czy nastoletnim graczom. Jeśli natomiast chodzi o użytkowanie, wózek golfowy BagBoy Nitron świetnie się prowadzi zarówno po płaskim, równym terenie, jak i po nierównościach. Wszystko to dzięki wytrzymałej ramie i solidnym kołom. Poza tym warto jeszcze wspomnieć o udogodnieniach, w jakie wyposażono wózek golfowy BagBoy Nitron. Należą do nich m.in.: pasek z technologią Top-Lok przytrzymujący górną część torby golfowej, duża przestrzeń na kartę wyników, miejsce na napój oraz piłki golfowe, a także dodatkowa torba z przeznaczeniem na drobne przedmioty i akcesoria. Torba Nitron zadowoli więc z pewnością wymagających golfistów.

BagBoy – wózki golfowe to nie wszystko. Pozostałe akcesoria oferowane przez markę

Wózek golfowy to ogromne udogodnienie, co z pewnością przyzna każdy, kto ma regularnie do czynienia z golfem. Dźwiganie torby po polu golfowym kosztuje graczy sporo energii, w końcu kije swoje ważą. Wózki do golfa mogą być więc wybawieniem i pozwalają na czerpanie większej przyjemności z gry. Jednak decydując się na zakup takiego sprzętu, warto pomyśleć o dodatkach, które mogą jeszcze bardziej poprawić komfort użytkowania. BagBoy ma w swojej ofercie przykładowo takie produkty jak uchwyt na parasol do wózka. Jak wiadomo, w golfa gra się pod gołym niebem, należy więc brać pod uwagę, że w trakcie rozgrywki mogą się zmienić warunki atmosferyczne. Nikt nie lubi moknąć, a noszenie parasola pod pachą nie należy do najwygodniejszych. Uchwyt na parasol z pewnym mocowaniem i regulacją kąta nachylenia parasola rozwiązuje ten problem. Posiadając takie akcesoria, można śmiało wyruszać na pole golfowe bez obaw, że zaskoczy nas niespodziewana ulewa. A po skończonej grze trzeba jakoś przewieźć sprzęt z powrotem do domu. Aby wózek nie uszkodził się podczas transportu, warto zainwestować w pokrowiec transportowy BagBoy TriSwivel Dirt Bag. Oprócz tego, że pokrowiec zabezpieczy nasz sprzęt, pomoże też utrzymać czystość w bagażniku – nie zabrudzimy wnętrza auta błotem czy trawą przyniesioną z pola golfowego.

BagBoy – oferta producenta dostępna na stronie bogigolf.com.pl

Wózki golfowe BagBoy są dostępne nie tylko dla wybranych – każdy golfista może zapewnić sobie komfort i wygodę na polu golfowym. Wystarczy odwiedzić sklep Bogigolf i przejrzeć ofertę marki BagBoy. W razie jakichkolwiek wątpliwości, eksperci doradzą i pomogą wybrać odpowiedni model wózka golfowego.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies