Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

EZE Glide Wózki golfowe

Eze Glide oferuje golfistom nie jeden, a kilka modeli wózka golfowego, spośród których każdy może znaleźć odpowiedni wariant dla siebie. Wszystkie jednak odznaczają się wysoką wytrzymałością i starannością wykonania.

Wózki golfowe Eze Glide to nowoczesne wózki z szeregiem wygodnych rozwiązań

Eze Glide oferuje golfistom nie jeden, a kilka modeli wózka golfowego, spośród których każdy może znaleźć odpowiedni wariant dla siebie. Wszystkie jednak odznaczają się wysoką wytrzymałością i starannością wykonania. Za przykład można wziąć tu trójkołowy wózek Eze Glide Cruiser z podwójną aluminiową ramą. Model ten charakteryzuje lekka konstrukcja, wygoda prowadzenia oraz nowoczesny wygląd. Wózek oferuje możliwość regulacji wysokości rączki do prowadzenia, a także wysokości górnego uchwytu na torbę, dzięki czemu użytkownik może dostosować kluczowe parametry do swojego wzrostu. Dzięki wspomnianej regulacji na wózku da się również umieścić praktycznie każdą torbę na kije golfowe. Istotnym atutem wózka Eze Glide Cruiser jest również łatwość składania i rozkładania – łatwy system montażu bocznych kół oraz fakt, że przednie koło jest składane razem z ramą, sprawiają, że po zakończonej grze nie trzeba poświęcać dużo czasu i nerwów na złożenie wózka. Marka Eze Glide proponuje także produkty dla młodszych graczy w wieku 4–14 lat. Trójkołowy wózek golfowy Cruiser Junior to lekki model łatwy do złożenia i rozłożenia oraz wygodny do prowadzenia. Regulowany uchwyt na torbę oraz regulowana wysokość rączki do prowadzenia dają szerokie możliwości personalizacji wózka. Dzięki modelowi Cruiser Junior golf staje się przystępnym sportem nawet dla najmłodszych golfistów. Eze Glide ma w swojej ofercie również wyjątkowo stabilny, łatwy do prowadzenia i manewrowania czterokołowy wózek do zadań specjalnych, idealny na trudniejsze warunki. Oferta marki Eze Glide jest więc szeroka – jest z czego wybierać przy poszukiwaniach idealnego wózka.

Dodatkowe akcesoria pomocne przy grze w golfa – uchwyt na parasol Eze Glide

Marka Eze Glide specjalizuje się w zmyślnie zaprojektowanych, praktycznych wózkach golfowych. Firma dba również o komfort golfistów, proponując im dodatkowe rozwiązania, które docenią zarówno amatorzy, jak i profesjonalni gracze. Mowa tu o takich produktach jak uchwyty na parasol. Przykładem takiego rozwiązania jest uchwyt Eze Glide pasujący do wózków tej samej marki (Eze Glide Bolt, Cruiser, 4-Runner, Tri-Spin). Produkt charakteryzuje się wytrzymałością i solidnym mocowaniem, któremu niestraszne nawet silniejsze podmuchy wiatru. Innym wariantem uchwytu na parasol jest Eze Kaddy. Jest to wytrzymały produkt w wersji Deluxe, który pasuje to każdego rodzaju ramy wózka, a to wszystko za sprawą zestawu przejściówek. Eze Kaddy jest prosty w obsłudze, wyposażony jest w regulację kąta nachylenia parasola, a także mocne dokręcenie, dzięki czemu nie przesuwa się podczas użytkowania ani w wyniku ekspozycji na wiatr. Warto zadbać o komfort i zapewnić sobie ochronę przed nieprzewidzianym deszczem, wyposażając swój wózek w uchwyt do parasola.

Produkty marki Eze Glide znaleźć można na stronie sklepu bogigolf.com.pl – warto sprawdzić ofertę

Asortyment wózków golfowych i akcesoriów dla golfistów jest bardzo szeroki. Szukając dla siebie odpowiedniego sprzętu, nie trzeba jednak przeglądać stron producentów i zamawiać produktów z zagranicy. Można to zrobić o wiele wygodniej, zaglądając na stronę sklepu internetowego Bogigolf. Dzięki temu możemy w łatwy i szybki sposób znaleźć i kupić to, co nas interesuje, a w razie wątpliwości zasięgnąć pomocy jednego z konsultantów, który chętnie doradzi przy wyborze modelu wózka golfowego.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies