Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Bag Boy Torby golfowe

Ekwipunek udającego się w podróż golfisty może składać się z kilku pakunków a może też z jednego, jeśli zawodnik skorzysta z Bag Boy’a. Nazwa ta nie oznacza bagażowego, ale raczej przedmiot przypominający torbę kangura. Innymi słowy Bag Boy to mocny pokrowiec na torbę golfową oraz podręczny bagaż. Największy model ma wymiary 138 cm x 60 cm x 48 cm. Gabaryty mniejszych to około 130 cm wysokości i nieco ponad 30 cm szerokości oraz głębokości. Pozwalają one na schowanie we wnętrzu pokrowca nawet największej torby turniejowej oraz dodatkowego bagażu. Chronią również zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 

Dlaczego warto zabierać w podróż torby golfowe Bag Boy?

Torba golfowa Bag Boy uszyta jest z trwałego materiału poliestrowego 600D. Idealnie sprawdza się on w podróży, gdyż jest niehigroskopijny i niepodatny na plamy. Za to charakteryzuje się odpornością na: działanie promieni UV, pleśni, bakterii a także moli. Zachowuje sprężystość, co sprawia, że jest mało podatny na gniecenie.
Góra Bag Boy’a została wykonana z tworzywa ABS, które skutecznie chroni główki kijów podczas podróży. Aby sprzęt nie ulegał obiciom, wewnątrz torby znajdują się paski do zamocowania sprzętu na sztywno. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi utwardzana, gruba warstwa gąbki, która absorbuje uderzenia, nieuniknione podczas transportu.

Pomysłowa torba golfowa Bag Boy

Choć powstała z myślą o ochronie zawartości i została zoptymalizowana pod kątem maksymalnej pojemności, to torba golfowa Bag Boy gdy nie jest używana, może zostać złożona, aby nie zajmowała wiele miejsca. Gabaryty torby są tak dobrane, że twardy top wpasowuje się w dolną jej część.
Dostęp do zawartości torby ułatwia mocny zamek, który znajduje się dookoła przedniej części.Bagaż podręczny można zapakować do dużej przedniej kieszeni. Bag Boy ma miejsce na wsunięcie karteczki z danymi osobowymi.
Mimo tych funkcjonalności, solidnego materiału ze wzmocnieniami, z którego jest uszyta, torba Bag Boy waży niewiele ponad 3,5 kg.

Bag Boy torba golfowa pełna rozwiązań czyniących podróżowanie łatwiejszym

Technologia TOP-LOK ™ to innowacyjny system mocowania torby do wózka, zaprojektowany w celu bezpiecznego zablokowania torby golfowej Bag Boy lub Datrek na wózku pchanym Bag Boy. Ta opatentowana konstrukcja zapobiega skręcaniu się lub obracaniu torby, eliminując potrzebę stosowania pasków do wózka.
Spód torby wykonany jest z twardego materiału. Usztywnia on torbę i dodatkowo chroni jej zawartość. Dzięki takiej konstrukcji Bag Boy to torba golfowa, która nie zgina się, gdy jest ciągnięta na kółkach. Uzupełnieniem konstrukcji są dwie listwy, dodatkowo usztywniające spód i zapewniające ochronę Bag Boy’a, np. podczas pokonywania schodów.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies