Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Cobra Torby golfowe

Najprawdopodobniej optymalnym rozwiązaniem sposobu przechowywania i przewożenia sprzętu golfowego jest torba golfowa. Torby golfowe Cobragolf dzięki wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniom sprawiają, że możemy spakować wszystkie potrzebne w czasie gry akcesoria. Dodatkowo cały sprzęt nie jest narażony na uszkodzenie a i przemieszczanie się z ultralekkim bagażem jest daleko łatwiejsze niż z pojemną torbą turniejową.  Atrakcyjności rozwiązaniu doda być może fakt, że torby golfowe Cobragolf mają podobne wzornictwo i są wykonane z podobnych, wysokiej jakości materiałów.
 

Torba golfowa Cobragolf

Turniejowa torba golfowa Cobragolf pozwala optymalnie zapakować cały bagaż. Jej wnętrze zawiera 6-cio komorowy top z przegrodami na całej długości kija. Ułatwia to utrzymanie porządku w torbie i chroni kije przed uszkodzeniami. Torba golfowa Cobragolf przypomina nieco transformersa. Oglądanie jej i odkrywanie, gdzie znajdują się kieszenie napawa uznaniem dla wyobraźni i pomysłowości projektantów. Kieszeni w sumie jest dziewięć. Do dyspozycji są zarówno dwie superpojemne kieszenie na odzież jak i kieszeń z podszewką z polaru, na cenne przedmioty. W gorące lub chłodne dni można docenić jak ważne są dwie izolowane kieszenie na napoje. Turniejowa torba golfowa Cobragolf jest wykonana z poliuretanu, czyli tworzywa, z którego produkuje się włókna elastyczne (lycra, elastan), elastomery stosowane nawet w elementach zawieszenia samochodów. Czyni to ją wytrzymałą na uszkodzenia, odporną na zabrudzenia oraz niezwykle łatwą do utrzymania w czystości. Jednym słowem torba golfowa Cobragolf jest miejscem, w którym przez cały czas można mieć przy sobie wszystkie niezbędne akcesoria do gry w golfa.

Czy ultralekkie torby golfowe Cobragolf są również ultrafunkcjonalne?

W kolekcji dostępne są torby golfowe Cobragolf Ultralight Sunday Standbag ważące zaledwie 1,7 kg! Mają one 3-komorowy top z przegrodami na całej długości.Jest on bardzo pojemny. Użytkownicy twierdzą, że torby tego typu z łatwością mieszczą wszystkie 14 kijów i jednocześnie są lżejsze niż jakiekolwiek inne. Są to torby z nóżkami (standbag), które do stania w pozycji pochylonej nie wymagają wózka. Dzięki wygodnej rączce do podnoszenia, są łatwe w manewrowaniu i wkładaniu do bagażnika. Torby golfowe Cobragolf Ultralight Sunday Standbag mają zoptymalizowaną wagę, ale nie kosztem funkcjonalności. Znaleźć w nich można cztery kieszenie o różnej wielkości i przeznaczeniu. Do dyspozycji są: duża kieszeń na odzież oraz wyściełana polarem kieszeń na delikatne przedmioty. Redukując wagę nie zapomniano o komforcie noszenia torby. Z myślą o nim wszyto miękkie gąbki w miejscu styku torby i pleców noszącego.

Czy golfowe torby Cobragolf wyczerpują wszystkie opcje przewozu bagażu?

Zdarza się, że zawodnik udaje się na pole golfowe po pracy. Co w takiej sytuacji zrobić np. z laptopem? Golfowe torby Cobragolf nie mają na niego miejsca. Nie są też bagażem, który w każdych okolicznościach można zabrać do biura. Dlatego kolekcja, którą tworzą golfowe torby Cobragolf została uzupełniona o plecak golfowy.

Kiedy plecak, a kiedy golfowa torba Cobragolf?

Plecak golfowy Cobra Premium Backpack można zabrać ze sobą nie tylko na rundę, ale również, w podróż. Sprawdzi się doskonale przy dłuższym noszeniu, gdyż ma w pełni wyściełane szelki zaś powierzchnia styku z plecami została zaprojektowana tak, aby uzyskać dobry przepływ powietrza. Plecak jest nie tylko pakowny, ale również ułatwia utrzymanie w nim porządku. Ma bowiem: dużą komorę główną, podszytą polarem górną kieszeń (przeznaczoną na delikatne przedmioty), wyściełaną komorę dedykowaną na laptopa, dwie boczne kieszenie (zapinaną na zamek i do wsuwania przedmiotów). Plecak nie jest alternatywą dla torby, ale sprawdzi się jako uzupełnienie zestawu tam, gdzie golfowa torba Cobragolf będzie trudna do noszenia.Najprawdopodobniej optymalnym rozwiązaniem sposobu przechowywania i przewożenia sprzętu golfowego jest torba golfowa. Dzięki wygodnym i funkcjonalnym rozwiązaniom możemy spakować wszystkie potrzebne akcesoria. A dodatkowo cały sprzęt nie będzie narażony na uszkodzenie a i przemieszczanie się z ultralekkim bagażem będzie daleko łatwiejsze niż z pojemną torbą turniejową. Atrakcyjności rozwiązaniu doda być może fakt, że wszystkie torby golfowe mogą być tej samej marki, mieć podobne wzornictwo i być wykonane z podobnych, wysokiej jakości materiałów.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies