Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Symulatory golfowe

Witamy w świecie symulatorów golfowych, w którym łączymy precyzję, wydajność i pasję. Niezależnie od tego, czy chcesz skonfigurować niesamowity domowy symulator golfa, czy potrzebujesz profesjonalnej konfiguracji do centrum treningowego, mamy dla Ciebie wszystko. Symulator golfowy to jeden ze sposobów na przeprowadzenie pełnowartościowego treningu w domowym zaciszu. To doskonała okazja do szlifowania swoich umiejętności i techniki nie tylko w trakcie sezonu, ale również w okresie przygotowawczym i ćwiczenia idealnej gry. Tego typu sesje treningowe mają wiele zalet.

Marki

Symulatory golfowe to doskonałe narzędzia wzbogacające trening dla golfistów. Dzięki nim możesz cieszyć się grą w golfa w okresie zimowym, a także trenować w zaciszu swojego domu lub firmy w dowolnym momencie. Oferta symulatorów i analizatorów do golfa jest bardzo szeroka - od urządzeń za kilkaset złotych, do zaawansowanych radarów i systemów za dziesiątki tysięcy.
 
Oferujemy także kompleksową usługę polegającą na projektowaniu i budowaniu od podstaw Twojego własnego symulatora - w domu, firmie czy biurze. Od analizy kosztów, przez projekt (architektoniczny i techniczny) aż do wykonania i ustawienia całego symulatora. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.
 

Symulator golfowy - dobry sposób na trening golfa w domu

Trenuj golf w domu dzięki symulatorowi - niezależnie od pogody! Nie musisz już wychodzić z domu i szukać pola golfowego. Symulator golfowy pozwala trenować dowolnym czasie. Ćwicz swoją postawę, popraw ułożenie i ruchy dłoni, doskonal przesuwanie główki kija. Niezależnie od warunków pogodowych, możesz kontynuować trening. Symulator jest odwzorowaniem pola golfowego, z dedykowanym oprogramowaniem, które pozwala podnosić umiejętności i bawić się w gronie bliskich i znajomych. To też świetne rozwiązanie na czas wolny przy złej pogodzie. Niektóre symulatory pozwalają grać zdalnie przez Internet, rywalizując z innymi golfistami. Istnieją także profesjonalne symulatory, które pozwalają ćwiczyć precyzyjne strzały. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze mogą z nich korzystać. Wyróżniają się powtarzalnymi pomiarami i wysoką jakością, co pozwala jeszcze lepiej doskonalić poszczególne elementy gry.

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies