Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Kije golfowe dla dzieci US Kids

Amerykańska marka US Kids postawiła sobie za cel produkcję kijów i sprzętu golfowego dla najmłodszych adeptów tego pięknego sportu. Młodzi golfiści otrzymują zestawy idealnie dobrane do dynamicznie zmieniającego się wzrostu dzięki kilkunastu wersjom długości jakie oferuje producent. W zależności od umiejętności juniorów można również dobrać odpowiedni rodzaj kijów - od bardziej zabawowych kijów z większymi główkami, aż do niemal zawodniczych kijów juniorskich serii Tour. Ponadto szeroka gama sprzętu, akcesoriów i wózków golfowych dla dzieci czyni z US Kids markę kompletną, która może przyczynić się do rozwoju kariery młodego zawodnika na każdym etapie rozwoju.

Kije golfowe juniorskie US Kids

Wielu największych mistrzów golfa zaczynało w bardzo młodym wieku – niektórzy wręcz chwilę po tym, gdy dopiero co nauczyli się stabilnie chodzić! Golf to bowiem wyjątkowy sport, który zapewnia nie tylko rozwój motoryczny dzieci, lecz także uczy ich pasji, odpowiedniej etykiety, cierpliwości, dokładności – generalnie jest znakomitym wsparcie w kształtowaniu młodego człowieka.

Świadomość wszystkich tych aspektów mają twórcy, którzy projektują kije golfowe dla dzieci US Kids. Jest to wyjątkowa marka, która nie tylko dostosowuje swoje produkty do dynamicznego wzrostu najmłodszych golfistów, lecz także do poziomu ich gry, upodobań, potrzeb. Co więcej, przyświeca jej idea rozpowszechniania golfa i zarażania nim całych rodzin – angażują zatem w swoje działania nie tylko dzieci, lecz także ich rodziców, a ich kije podbijają juniorską światową arenę golfa!

Najbardziej rozpoznawalna marka kijów dla dzieci na świecie – US Kids

Kije do golfa dla dzieci US Kids to niewątpliwie najpopularniejsze sprzęty wykorzystywane w tej dyscyplinie przez najmłodszych. Marka podchodzi bowiem do swoich działań bardzo holistycznie. Jeśli chodzi właśnie o produkty, w tym kije golfowe juniorskie US Kids, przede wszystkim stworzyli niezwykle rozbudowany system ich doboru. Co więcej, wyróżniają się wyjątkową jakością, dzięki czemu wielu dorosłych może młodszemu pokoleniu pozazdrościć kijów, którymi gra!

Warto też podkreślić, że młodzi golfiści i ich rodzice mogą wybierać spośród bardzo szerokiej gamy propozycji. Kije golfowe dla dzieci US Kids tworzą bowiem kilka różnych serii. Wśród nich m.in. można wymienić:

  • Training/Yard Club – seria przeznaczona dla początkujących, czyli dzieci, które dopiero uczą się uderzać piłkę. Kije do golfa dla dzieci US Kids z serii Yard Club są bardzo lekkie, mają dużą główkę, a specjalne wyprofilowanie uchwytów pomaga osiągnąć właściwą pozycję;
  • Ultralight – najbardziej uniwersalna seria, przeznaczona dla dużej większości młodych adeptów i adeptek golfa (od tych początkujących po średnio zaawansowanych). Dopasowana do potrzeb dzieci, które nie osiągają jeszcze ogromnych prędkości i potrzebują wysokiego poziomu wybaczalności kijów;
  • Tour Series – te juniorskie kije golfowe US Kids są przeznaczony dla młodych zawodników, którzy osiągnęli już wysoki poziom i rozpoczynają lub chcą kontynuować swoją przygodę w juniorskich turniejach. Są to kije, które dają wysoki poziom czucia oraz kontroli.

Co więcej, do dyspozycji jest też wyjątkowa seria Baby’s First Club – bo na golf nie jest (prawie) nigdy za wcześnie! To kolekcja dla maluchów, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki. Już w wieku kilkunastu miesięcy można wprowadzać w życie dziecka tę wyjątkową dyscyplinę, a kije do golfa dla dzieci US Kids potrafią znakomicie wesprzeć ten proces!

Jak US Kids dopasowuje kije golfowe dla juniorów, aby wspierać ich grę i rozwój?

Jak to zostało wspomniane, kije golfowe US Kids mają ogromne możliwości personalizacji. Wielu producentów tworzy bowiem sprzęt, który przypisuje się do konkretnego wieku dzieci – kije golfowe dla 8-latków, 10-latków, 13-latków itd. Opisywana tu marka poszła o krok dalej i bierze pod uwagę także takie parametry, jak wzrost oraz prędkość swingu. Dzieci w końcu rozwijają się w bardzo różnym tempie i jedno w wieku 10 lat może mieć 130, a inne 150 cm wzrostu. Trudno sobie wyobrazić, że miałby pasować od nich ten sam kij…

Kije golfowe dla dzieci US Kids bazują aż na dziewięciu różnych poziomach wzrostu, co pozwala na naprawdę precyzyjne dopasowanie sprzętu. Co więcej, poszczególne kije różnią się także wagowo, co można odpowiednio dobrać do siły dziecka.

Warto przy tym pamiętać, że kupowanie kijów „na zapas” nie ma sensu – owszem, dzieci nieraz rosną w zdumiewającym tempie, lecz niedopasowany do danego momentu sprzęt może spowolnić rozwój młodych golfistów na długi czas.

US Kids wspiera rozwój talentów golfowych wśród dzieci – turnieje juniorskie w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych

Kije do golfa dla dzieci US Kids to jednak nie wszystko. Marka tworzy też wózki golfowe oraz piłki, rękawiczki i inne elementy golfowej garderoby dla najmłodszych. I chociaż wiele znanych marek także produkuje juniorski sprzęt dobrej jakości – jak np. Callaway, TaylorMade, Cobra czy MKids – to właśnie US Kids zdaje się najbardziej angażować w świat młodych golfistów i golfistek.

Organizuje bowiem liczne turnieje dla dzieci i nastolatków (a często także starszych członków ich rodzin). Wiele z nich odbywa się poza Stanami Zjednoczonymi Ameryki. Pod egidą US Kids mogą zmierzyć się m.in. dzieci w Australii, Afryce, Ameryce Południowej czy Europie, jak chociażby w Austrii, Francji, Hiszpanii czy we Włoszech. Co więcej, polscy juniorzy także mogą mierzyć się w ramach turnieju US Kids Poland, który od 2020 roku odbywa się na Kalinowych Polach. Jest to ważne wydarzenie, ponieważ zwycięzcy z każdej kategorii mogą reprezentować kraj na europejskich finałach.

To znakomita inicjatywa, która podkreśla, że nie tylko kije golfowe dla dzieci US Kids są najwyższej jakości, lecz generalne podejście marki do propagowania tego wyjątkowego sportu!

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies