Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Shafty golfowe do driverów i woodów

Shafty golfowe odgrywają kluczową rolę w wydajności i grywalności driverów i woodów. Zrozumienie charakterystyki i cech tych shaftów jest niezbędne dla golfistów, którzy chcą osiągnąć maksymalną optymalizację swojej gry. Zapoznaj się z różnorodnością dostępnych flexów oraz producentów i odkryj idealny shaft, który uwolni Twój prawdziwy potencjał na polu golfowym.

Marki

Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze shaftu golfowego do driverów i woodów jest flex. Flex odnosi się do poziomu sztywności shaftu podczas zamachu. Shafty są zazwyczaj oznaczane jako extra stiff (X), stiff (S), regular (R) lub senior (A). Sztywniejsze shafty, takie jak extra stiff lub stiff, oferują mniejszą elastyczność i są idealne dla golfistów z większą prędkością zamachu. Z drugiej strony, shafty regular lub senior flex są bardziej wybaczające i odpowiednie dla golfistów z wolniejszymi prędkościami zamachu, oferując zwiększony start i odległość.Schafty golfowe do driverów i woodów wykonane są z grafitu, sprawia to że są lekkie i oferują zwiększoną prędkość główki. Pochłaniają wibracje, zapewniając płynniejsze czucie dodatkowo zwiększając odległość. Pamiętaj, że poświęcenie czasu na zrozumienie tych podstawowych aspektów pozwoli ci podjąć świadomą decyzje i zoptymalizować swoje wyniki na polu golfowym. Eksperymentuj lub zasięgnij porady naszych profesjonalistów i znajdź shaft golfowy do drivera lub wooda, który idealnie uzupełni Twoje umiejętności. 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies