Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Uniwersalne akcesoria do wózków golfowych

Golfiści cenią sobie wygodę. To właśnie długie godziny spędzane na polu golfowym, niejednokrotnie w zmieniających się warunkach atmosferycznych, w dużej mierze wpływają na zapotrzebowanie na akcesoria. Dla zwiększenia komfortu i czerpania większej przyjemności z gry świetnie sprawdzają się uniwersalne akcesoria do wózków golfowych. Akcesoria te przenoszą nasz wózek golfowy, niezależnie od marki, na wyższy poziom funkcjonalności i praktyczności.

Marki

Akcesoria do wózka golfowego – jak wybrać uniwersalne i funkcjonalne dodatki?

Wózki golfowe świetnie nadają się do montowania na nich wszelakich akcesoriów golfowych, czego przykładem mogą być akcesoria do wózków Bag Boy czy akcesoria do wózków Clicgear . Szczególnie ramię wózka jest miejscem, które aż prosi się o mocowanie na nim akcesoriów. I w rzeczy samej właśnie to miejsce wykorzystywane jest do zakładania na nieprzydatnych rzeczy, które gracze chcą mieć zawsze pod ręką. Uniwersalne akcesoria do wózków golfowych, które możemy zamontować na ramieniu wózka golfowego, to przede wszystkim wszelkie uchwyty na akcesoria. Jest to m.in. uchwyt na napój, który umożliwia zawieszenie za wózku bidonu lub kubka z napojem. To duże udogodnienie, biorąc pod uwagę, że na polu golfowym spędzamy kilka godzin. Oczywiście przy zmiennej pogodzie przydaje się też parasol, a tym samym uchwyt na parasol. W dzisiejszym świecie trudno poruszać się bez sprzętu elektronicznego, dlatego kolejnym udogodnieniem jest uchwyt na telefon komórkowy i GPS. Dużym ułatwieniem jest również uchwyt na kartę wyników.

Jak wybrać uniwersalne akcesoria do wózka golfowego

Akcesoria do wózków to jednak nie tylko uchwyty, ale także dodatkowe torby, pokrowce, siedziska itp. Jeśli zastanawiamy się, jak wybrać akcesoria uniwersalne wózek golfowy, warto zacząć od analizy własnych potrzeb. Przy kłopotach z pojemnością naszej torby golfowej świetnie sprawdzi się dodatkowa torba, w której nie będziemy musieli przewozić kompletu kijów golfowych, a np. przekąski, napoje i inne przydatne rzeczy. Jeśli zależy nam na bezpiecznym transporcie, tutaj świetnym rozwiązaniem będzie torba transportowa i pokrowiec na wózek, które wychodzą też na przeciw zabrudzeniom. Jeśli chcemy ochronić nasz samochód przed ubrudzonymi kołami, znakomicie sprawdzą się pokrowce na koła wózka golfowego. Wybór funkcjonalnych i praktycznych akcesoriów do wózków jest bardzo szeroki, co widać chociażby, gdy spojrzymy na akcesoria do wózków golfowych Big Max.

Uniwersalne akcesoria do wózków Bag Boy, Longridge, Legend, Axglo – bogaty wybór dostępny w sklepie BogiGolf.com.pl

Nie każda firma oferuje przeznaczone na swoje wózki golfowe akcesoria golfowe. Akcesoria do wózków Motocaddy czy Clicgear są dedykowane stricte tym markom. W przypadku innych wózków golfowych rewelacyjnie sprawdzą się natomiast uniwersalne akcesoria do wózków. Szukając takich właśnie akcesoriów, warto zajrzeć do sklepu Bogigolf, gdzie – nie tylko stacjonarnie, ale również online na stronie BogiGolf.com.pl – znajdziemy szeroką ofertę sprzętu golfowego, w tym również uniwersalne akcesoria do wózków. Z łatwością możemy je łączyć z wózkami takich marek jak Longridge, Axglo, Legend czy BagBoy.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies