Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Piłki golfowe z nadrukiem logo

Marki

Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy usługę nadruków na dowolnych piłkach golfowych.

Dowolność wyboru modelu
Nadruk wykonujemy na piłkach dowolnej marki. Można skorzystać z proponowanych przez nas modeli (zob. poniżej opisu) lub wybrać inne z naszej oferty nowych piłek.

Dowolność nadruku
Napis, czcionkę i jej wielkość mogą Państwo wybrać sami lub zdać się na naszych grafików, którzy zaprojektują tekst na piłce wg Państwa wytycznych.
Można też przesłać nam dowolne, wielokolorowe logo, które bez problemu naniesiemy na piłki.

Krótki czas realizacji
Po zatwierdzeniu nadruku, piłki wykonujemy w 2-5 dni roboczych. Nie ma ograniczenia czasowego przed Świętami - wystarczy zamówić piłki do 18.12.2016, aby mieć pewność, że dotrą na czas. Po tym terminie prosimy o indywidualny kontakt, gdyż nie wszystko musi być jeszcze stracone :)

Brak minimalnej ilości zamówienia
Zamówić można nawet jedną piłkę! Wycena standardowa dotyczy jednego pudełka (12 piłek lub 15 piłek w zależności od modelu).

Niskie koszty nadruku

150zł za pierwsze pudełko (w tym projekt - niezależnie ile piłek w nim jest, 12 czy 15)

25zł za każde kolejne

Aby zamówić piłki z personalizacją, wybierz interesujący Cię model z listy poniżej i zaznacz opcję 'Nadruk na piłkach' dla interesującej Cię ilości. Po zamówieniu skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły wykonania nadruku.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies