Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Drivery damskie - kije do gry w golfa

Najdłuższy, a zarazem najlżejszy kij golfowy, który powinien się znaleźć na wyposażeniu każdej golfistki, to driver damski kij do golfa. Driverem, czyli najdłuższym woodem, rozpoczynamy rozgrywkę na każdym dołku. Służy on do wykonywania uderzeń na jak największą odległość i jest tym samym jednym z kluczowych kijów golfowych, którego nie sposób nie zabrać ze sobą na pole golfowe. Wybór driverów dla pań jest bardzo szeroki, czego przykładem może być driver kij golfowy damski od marki Honma.

Marki

Jaki powinien być idealny kij golfowy typu driver dla pań?

Golf jest dyscypliną sportową, w której liczy się każdy detal. Nie inaczej jest w przypadku sprzętu golfowego, a zwłaszcza kijów golfowych. Panie, które kompletują wyposażenie torby golfowej, będą potrzebowały odpowiednio dobranego drivera. Wybierając driver kij golfowy damski, trzeba zwrócić uwagę na takie aspekty jak długość kija, jego waga, kąt nachylenia lica, wyważenie poszczególnych jego elementów itp. Każdy element (shaft, grip, lico) musi posiadać odpowiednie parametry i współgrać z resztą kija, dobrze leżeć w dłoni golfistki i umożliwiać wykonanie długich uderzeń z tee.

Damski driver – duża pomoc w osiąganiu jeszcze większych odległości dla golfistek

Największym zadaniem drivera, poza utrzymaniem odpowiedniej trajektorii lotu, jest odległość – im większa, tym lepiej. Na osiąganą przez golfistki odległość bezpośredni wpływ ma prędkość początkowa piłki golfowej, która z kolei zależy od transferu energii do piłki przy uderzeniu. Umiejętne wykonanie tzw. swingu, czyli zamachu golfowego przez golfistkę, jest tutaj dużą składową sukcesu. Innym czynnikiem, który wpływa na wykonanie jak najlepszego uderzenia, jest współczynnik bezwładności, czyli tzw. MOI. Ma on bardzo duże znaczenie w aspekcie wybaczalności – kluczowej cechy kijów golfowych, która pozwala niwelować błędy przy uderzeniu. Driver damski kij do golfa powinien posiadać również dobry rozkład wagi, tak by generować dobre osiągi nawet przy uderzeniach poza środkiem lica. Driver damski CobraGolf kij golfowy zapewnia golfistce każdą z tych cech.

Driver jako kij golfowy dla ambitnych golfistek, które chcą poprawić swoją grę

Damski driver powinien być przede wszystkim pomocny dla golfistek w dobrym rozpoczęciu gry, tak aby w kolejnych etapach nie trzeba było nadrabiać strat. Dobrze dobrany, wyposażony w nowoczesne technologie kij golfowy driver damski to również atrybut ambitnych golfistek, których celem jest poprawa osiąganych wyników. Najwyższej jakości materiały i zastosowanie nowoczesnych technologii w dopracowaniu każdego detalu drivera, jak np. lica kute z włókien węglowych, mają ogromny wpływ na poprawę osiągów graczy.

Drivery damskie – szeroka oferta kijów dostępna w sklepie BogiGolf.com.pl

Kij golfowy typu driver damski w sklepie Bogigolf możemy znaleźć w modelach wielu najznakomitszych marek golfowych – Callaway, Cobra, Honma, Mizuno, PXG, TaylorMade, Wilson Staff, czyli światowa śmietanka, jeśli chodzi o producentów kijów golfowych. Nawet najbardziej wymagające golfistki, bez względu na poziom zaawansowania, znajdą driver idealny do swoich predyspozycji i upodobań, czego przykładem może być driver PXG kij do golfa damski.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies