Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Akcesoria do wózków golfowych

Wyposażenie dobrze przygotowanego do gry golfisty to nie tylko kije i piłki golfowe, torba golfowa i wózek na torbę, ale także akcesoria do wózków golfowych. Najpopularniejsze wózki golfowe to Motocaddy oraz Clicgear i do tych marek możemy dobrać kompatybilne akcesoria oraz wybrać takie, które będą uniwersalne. Wybór jest bardzo duży, co daje szerokie możliwości dostosowania naszego ekwipunku i wyposażenia wózka golfowego w szereg elementów dla maksymalnej funkcjonalności. Wystarczy rzucić okiem na akcesoria do wózków golfowych Clicgear, aby zobaczyć, jak bardzo możemy usprawnić nasz wózek golfowy.

 

Marki

Jakie akcesoria do wózka golfowego są najbardziej funkcjonalne?

Wśród akcesoriów do wózków golfowych znajdziemy m.in. uchwyty na napoje, uchwyty na parasol golfowy, uchwyt na kartę wyników, uchwyt na komórkę i GPS, uchwyt na papierosa, siedzenie do wózka golfowego, szczoteczka na ramię wózka golfowego, izolowana torba na akcesoria, pokrowiec na koła, przeciwdeszczowy pokrowiec na wózek, stojak lub wieszak na wózek, ładowarka do wózka i wiele innych. Najbardziej funkcjonalne akcesoria do wózków golfowych to oczywiście wszelkie uchwyty, które pozwalają wyposażyć wózek w szereg dodatkowych udogodnień. Są to rzeczy dość tanie, a niezwykle ułatwiające grę i przede wszystkim zwiększające komfort gracza na polu golfowym. Trudno wybrać się na kilkugodzinną rozgrywkę, nie zabierając ze sobą np. czegoś do picia. Parasol golfowy również ratuje graczy w wielu sytuacjach, zarówno przy deszczowej pogodzie, jak i w upalne dni. Niezwykle przydatny jest również uchwyt na urządzenia elektroniczne oraz kartę wyników. Telefon komórkowy, karta wyników, niejednokrotnie GPS są to urządzenia, bez których większość graczy nie rusza na pole golfowe. Uchwyty sprawiają, że wszystkie te niezbędne akcesoria golfowe są zawsze pod ręką.

Jakie korzyści dają akcesoria do wózka?

Akcesoria golf wózki golfowe to szereg niepodważalnych korzyści. Przede wszystkich wygoda i możliwość posiadania wszystkich potrzebnych rzeczy zamontowanych na wózku golfowym, czyli na wyciągnięcie ręki. To sprawia, że po pierwsze wzrasta nasz komfort i możemy w pełni oddać się rozgrywce golfowej, a po drugie – zaoszczędzamy czas na szukanie rzeczy, które są nam w danej chwili potrzebne. Kolejną korzyścią, jaką niosą golf akcesoria do wózków, jest zaoszczędzenie miejsca w torbie golfowej. Dzięki akcesoriom golfowym kompatybilnym stricte z naszym wózkiem golfowym nie musimy martwić się o ograniczoną ilość miejsca, czego przykładem mogą być akcesoria do wózków Motocaddy.

Jak zwiększyć potencjał swojego wózka, wybierając odpowiednie akcesoria?

Podstawową rolą wózka golfowego jest pomoc graczom przemieszczania się wraz z zestawem kijów po polu golfowym. Jest to niewątpliwe ułatwienie poprzez przeniesienie ciężaru torby golfowej wypełnionej sprzętem właśnie na wózek. Bardzo wzbogacające są akcesoria do gry w golfa – wózki golfowe dzięki nim stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. Wiele marek, jak np. wózki golfowe Jucad, przy opcji wyboru danego modelu daje możliwość dodania licznych akcesoriów. Rewelacyjnie sprawdzają się również wszelkie pokrowce, dzięki którym możemy ochronić zarówno nasz wózek i torbę golfową, jak i cały sprzęt do gry w golfa.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies