Domowe studio treningowe do golfa

Rękawiczki golfowe

PRZEDSEZONOWA OFERTA NA RĘKAWICZKI GOLFOWE

Masz ten problem, że często w szafce 'skończyły się' ulubione rękawiczki - i to akurat przed ważnym turniejem?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie w postaci oferty przedsezonowej.

Wystarczy, że zamówisz minimum 6 rękawiczek z jednego modelu - a otrzymasz od nas specjalną cenę
(dokładnie cenę hurtową, po której rękawiczki kupują tylko sklepy golfowe).

Wybierz Twój ulubiony model - zadaj nam pytanie o wycenę (dla większych ilości możliwe też dodatkowe rabaty).

Rękawiczki możesz zamówić z dostawą w sezonie - na przykład dopiero w marcu, kwietniu, maju.

NIE CZEKAJ - JUŻ TERAZ ZAGWARANTUJ SOBIE NAJLEPSZĄ CENĘ NA RĘKAWICZKI W SEZONIE 2021.

 

Rękawiczki golfowe - rodzaje

Zadaniem rękawiczki jest ochrona dłoni golfisty i poprawa stabilności uderzenia. Czy można grać bez rękawiczki? Gracze, którzy jej zapomnieli zabrać na pole, zgodnie twierdzą, że „Raz można!”. Gra gołą dłonią powoduje dyskomfort a bolesne odciski długo jeszcze przypominają, że używanie rękawiczek golfowych ma głębokie uzasadnienie. Tę część ubioru golfisty najlepiej dobrać drogą eliminacji tych, które nie odpowiadają zawodnikowi.

Człowiek w jednej rękawiczce

Golfiści zakładają jedną rękawiczkę. Ubrana w nią jest tzw. ręka wiodąca. Zatem gracze leworęczni zakładają rękawiczkę golfową na rękę prawą. Golfiści praworęczni zakładają rękawiczkę golfową na rękę lewą.
Rękawiczki golfowe sprzedawane są niekiedy w parach. Para składa się z dwóch rękawiczek lewych lub dwóch rękawiczek prawych. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne. Rękawiczki zużywają się i posiadanie kilku sztuk w zapasie sprawi, że zawsze będziemy mogli grać w rękawiczce dobrej jakości.

Rękawiczka golfowa – precyzja i doskonałość

Rękawiczki golfowe projektowane są tak, aby po zapięciu ich krawędzie były równoległe i zachodziły na siebie, a nie jak w innych rękawiczkach rozchodziły się. Daje do doskonałe i trwałe dopasowanie do dłoni i zwiększa komfort użytkowania. Aby w pełni poczuć wygodę należy dobrać ich rozmiar. Jest to proste i wymaga zmierzenia centymetrem krawieckim obwodu dłoni wiodącej. Dłoń należy wyprostować a centymetr owinąć na wysokości kostek. Pozwoli to zawęzić wybór do jednego, dwóch rozmiarów. Tabele przeliczeniowe znajdziesz tutaj.
Rękawiczki są podzielone rozmiarowo i kolorystycznie na: damskie, męski i juniorskie.

Rękawiczka golfowa – czy da się poprawić dłoń?

Dłoń człowieka jest pokryta skórą, która jest jednolita. Profesjonalne rękawiczki golfowe robione są z cienkiej skóry lub materiałów w rodzaju Mikrofibra FiberSofTM. Materiały syntetyczne zapewniają czucie, takie jak produkty z naturalnej skóry.
Rękawiczki mają nakładki lub wstawki z innych tworzyw. Lycra CoolmaxTM w miejscach zgięcia dłoni zwiększa komfort użytkowania rękawiczek, a także ma wpływ na podniesienie ich wytrzymałości. Siatka PowerNet na kostkach i kciuku zapewnia jeszcze lepsze przyleganie rękawiczek do dłoni.
Dzięki zastosowaniu unikatowego, projektowanego cyfrowo wzoru (tekstury) wewnętrznej części rękawiczek przyczepność do kija ulega znacznej poprawie - nawet w deszczowych warunkach.
Na wewnętrznej stronie dłoni oraz kciuka stosowane są wstawki z wysokiej jakości skóry.
Ma to wpływ na zwiększenie wytrzymałości rękawiczek, a także poprawienie jakości uchwytu kija podczas swingu.
Specjalnie wyprofilowany kciuk zapewnia stabilność rękawiczki podczas gry, zapobiega przekręcaniu się po wykonaniu uderzenia.

Jak wybrać najlepszy model rękawiczki golfowej?

Nie ma jednego, najlepszego modelu. Rękawiczki golfowe na lato powinny maksymalnie zabezpieczyć dłoń przed poceniem. Modele na jesień i zimę muszą ochronić dłonie przed zmarznięciem.
Inny model będzie dobry na słoneczny dzień, a inny poprawi pewność chwytu w dzień deszczowy. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie kolekcji rękawiczek tak, aby wybierając się na pole golfowe mieć ze sobą modele dostosowane do przewidywanej aury.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook