Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Akcesoria do wózków golfowych Clicgear

Jedną z najlepszych marek wózków golfowych jest Clicgear, w asortymencie której znajdziemy nie tylko wózki golfowe, ale również akcesoria do wózków golfowych Clicgear. Akcesoria te są kompatybilne z wózkami tej marki, co sprawia, że nie musimy się martwić, że coś nie będzie pasowało. Akcesoria do wózków pomagają zarówno dbać o wózek i jego poszczególne elementy, jak i zwiększają jego praktyczność i funkcjonalność.

Marki

Akcesoria marki Clicgear do wózka golfowego – praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie

Jeżeli chcemy sprawić, aby nasz wózek golfowy zyskał na funkcjonalności, warto wyposażyć go w akcesoria do wózków golfowych Clicgear. Znajdziemy wśród nich m.in. parasol golfowy i uchwyt na ten parasol, izolowaną torbę golfową, torbę na akcesoria golfowe, uchwyt na napój, uchwyt na sprzęt elektroniczny, tj. telefon komórkowy lub GPS, uchwyt na papierosa, siedzenie do wózka golfowego czy szczoteczkę do butów do zamontowania na ramie wózka golfowego. Akcesoria do wózków golfowych wychodzą również naprzeciw kwestii przechowywania i zabezpieczeń. Do takich przydatnych akcesoriów należy m.in. torba na cały wózek golfowy, w którą możemy z łatwością zapakować i transportować w niej nasz wózek na pole golfowe. Inną przydatną do zabezpieczania rzeczą jest pokrowiec na koła wózka golfowego. Przechowywanie natomiast jest łatwiejsze dzięki hakowi na wózek golfowy, który umożliwia łatwe zawieszenie go na ścianie domu lub garażu, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce.

Jakie akcesoria marki Clicgear warto dokupić do swojego wózka?

Jeśli zastanawiamy się, jakie akcesoria Clicgear wózek golfowy warto kupić, wówczas warto pomyśleć o tym, na jakim aspekcie zależy nam przede wszystkim. Być może chcemy sprawić, by nasz wózek był maksymalnie funkcjonalny. Jeśli tak, przydadzą nam się wszelkie dodatkowe uchwyty, dzięki którym wszystkie potrzebne rzeczy będziemy mieć cały czas pod ręką. Bez wątpienia przyda się również chroniący zarówno przed deszczem, jak i przed słońcem parasol golfowy. Jeśli w naszej głównej torbie golfowej brakuje nam miejsca, warto sięgnąć po izolowaną torbę golfową, w której możemy przechowywać np. przekąski i napoje. W przypadku, gdy brakuje nam poczucia komfortu i odpoczynku podczas długiej rundy na polu golfowym, zbawienne może okazać się siedzenie do wózka golfowego. Analizując więc własne potrzeby, łatwiej będzie nam wybrać idealne dla nas akcesoria do wózków golfowych.

Akcesoria do wózka Clicgear – szeroka oferta online dostępna w sklepie BogiGolf.com.pl

Jeśli zastanawiamy się, gdzie znajdziemy akcesoria wózki golfowe Clicgear, odpowiedzią jest sklep Bogigolf, który specjalizuje się zarówno w sprzedaży sprzętu i akcesoriów golfowych, jak również profesjonalnym club fittingiem. Dzięki szerokiej ofercie online dostępnej na stronie BogiGolf.com.pl bez wychodzenia z domu możemy wybierać odpowiednie dla nas kije golfowe, torby, wózki i akcesoria. Wśród wózków golfowych znajdziemy znakomite modele zarówno wspomnianego Clicgear, jak i innych znakomitych marek, np. Motocaddy czy Jucad. Warto wspomnieć, że wiele spośród akcesoriów do wózków Clicgear pasuje również do wózków golfowych Rovic. Możliwości jest wiele i nawet najbardziej wymagający golfiści znajdą odpowiednie dla siebie Clicgear akcesoria do wózków.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies