Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

MKids Wózki golfowe

Wózki golfowe przeznaczone dla młodych golfistów powinny odznaczać się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, wygodą prowadzenia i obsługi oraz funkcjonalnością. Ciężkie, topornie skonstruowane wózki ze skomplikowanym systemem składania mogą zepsuć najmłodszym graczom radość z gry w golfa i sprawić, że niechętnie będą jeździć na pole golfowe. Na szczęście marka MKids doskonale zdaje sobie z tego sprawę i projektuje swoje wózki w taki sposób, by były jak najbardziej przystępne dla dzieci.

Czym powinien się charakteryzować sprzęt golfowy dla dzieci i nastolatków? Wózki golfowe „szyte na miarę”

Do gry w golfa trzeba się odpowiednio przygotować. Nie można iść na pole golfowe z pustymi rękami – należy zadbać o odpowiedni dress code oraz to, co najważniejsze, czyli wyposażenie niezbędne do uprawiania tej dyscypliny. Bo jak tu grać bez zestawu kijów i torby, w której można je transportować między kolejnymi dołkami? Można zaryzykować stwierdzenie, że w kwestii doboru wyposażenia dorośli golfiści mają trochę łatwiejsze zadanie. Co prawda różnimy się wszyscy wzrostem i budową ciała, ale zwykle te różnice nie są drastyczne. Dorosłym graczom dobór sprzętu nie powinien sprawić dużego problemu. Sytuacja ma się nieco inaczej, jeśli chodzi o najmłodszych adeptów golfa. Dzieci rosną, rozwijają się, a każde z nich robi to w swoim tempie. Dwoje juniorów w tym samym wieku może znacząco różnić się wzrostem. Stąd do kompletowania wyposażenia golfowego dla dzieci i młodzieży trzeba podejść z większą uwagą. Od tego, czy uda się dobrać odpowiednią długość kijów, zależy komfort gry – niewłaściwy sprzęt może skutecznie zniechęcić dziecko, jeszcze zanim zdąży się ono wciągnąć się w tę dyscyplinę. Należy też pamiętać, że najmłodsi gracze nie dysponują taką siłą i wytrzymałością jak dorośli. Noszenie torby wypełnionej kijami może sprawić im niemałą trudność. Dlatego jeśli chcemy, by nasze dziecko czerpało z golfa możliwie największą przyjemność, powinniśmy zadbać o jego wygodę i komfort, wyposażając pociechę w wózek do golfa umożliwiający wygodne przewożenie torby golfowej. Na potrzeby najmłodszych odpowiada właśnie marka MKids, oferując wózki dla dzieci.

Wózek do golfa MKids – wysoka jakość wykonania i wygoda prowadzenia

Wózki golfowe przeznaczone dla młodych golfistów powinny odznaczać się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, wygodą prowadzenia i obsługi oraz funkcjonalnością. Ciężkie, topornie skonstruowane wózki ze skomplikowanym systemem składania mogą zepsuć najmłodszym graczom radość z gry w golfa i sprawić, że niechętnie będą jeździć na pole golfowe. Na szczęście marka MKids doskonale zdaje sobie z tego sprawę i projektuje swoje wózki w taki sposób, by były jak najbardziej przystępne dla dzieci. Przykładem takiego produktu jest wysokiej klasy wózek juniorski MKids 3Wheel. Zamontowane w nim skrętne przednie koło sprawia, że model ten świetnie się prowadzi. Spory kokpit zapewnia dużą ilość miejsca na takie akcesoria jak tee, piłki do golfa czy kartę wyników, a siateczka na drobiazgi zamocowana pod rączką do prowadzenia pozwala młodemu golfiście zabrać ze sobą na pole golfowe dodatkowe przedmioty. Wózek MKids 3Wheel oferuje też dodatkowe udogodnienia, takie jak miejsce do zamontowania uchwytu na parasol czy hamulec nożny zapobiegający staczaniu się wózka na pochyłym terenie. Co najważniejsze, wózek golfowy MKids bardzo łatwo złożyć, ma on też pełną regulację, co pozwala dostosować go do wzrostu i indywidualnych potrzeb juniorów.

MKids – oferta wózków golfowych marki dostępna na stronie sklepu internetowego Bogigolf

Każdy, kto chciałby jak najlepiej wyposażyć swoje dziecko przed wyruszeniem z nim na pole golfowe, może poszukać produktów dla juniorów marki MKids na stronie bogigolf.com.pl. Oferta firmy projektującej i produkującej wysokiej jakości wózki golfowe dla dzieci jest w zasięgu ręki każdego użytkownika – wystarczy zajrzeć na stronę Bogigolf i wybrać interesujący model.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies