Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Kompletne zestawy ironów (żelaz) damskich do gry w golfa

Jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia każdej golfistki są żelaza kije do golfa damskie. Odpowiednio dobrany zestaw ironów wyposażony w nowoczesne technologie zwiększające wybaczalność, precyzję, komfort i osiągi sprawi, że nawet najtrudniejszy dołek stanie się łatwy. Żelaza, tuż obok drivera i puttera, są zdecydowanie najważniejszymi kijami golfowymi, jakie powinny się znaleźć w torbie golfowej każdej osoby grającej w golfa, dlatego zestaw kijów do golfa TaylorMade damski powinien być czymś, co zainteresuje każdą golfistkę.

Marki

Damskie irony – najważniejsze kije w torbie golfistki

Najlepsze światowe marki golfowe oferują znakomicie skonstruowane zestawy ironów, w tym również damskie żelaza. Callaway, Cobra, Mizuno, Wilson Staff i wielu innych producentów kijów golfowych ma w swoim asortymencie kije wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Przykładem niech będą stosowane w ironach Wilson Staff rowki Power Holes będące technologią, która redukuje spin przy uderzeniach poza centrum, pozwalając na niemal perfekcyjny start i rozproszenie odległości. Konstrukcja progresywnych otworów inspirowana koncepcją zapór powietrznych i wlotów powietrza, to trójwymiarowy wzór, który poprawia redukcję drgań podczas uderzania nieutrwalonych piłek. Z kolei irony kije do golfa damskie w modelach Big Bertha marki Callaway posiadają technologię 360 Face Cup Technology, która umieszcza ciężar niżej i dalej do tyłu w główce, umożliwiając optymalne wystrzelenie piłki i ułatwiając grę, zwłaszcza graczom o wolniejszej prędkości swingu. Zestaw kijów golfowych damskich Callaway to sprzęt, w który powinna być wyposażona każda golfistka.

Czy damskie żelaza są kijami wybaczalnymi?

Z uwagi na zasadnicze różnice w budowie ciała, a także posiadanej sile pomiędzy mężczyznami grającymi w golfa a paniami parającymi się tym sportem, damskie irony generują większą wybaczalność. Jako przykład posłuży nam zestaw ironów damskich Cobra F MAX One Length Ladies. Są to jedyne kije golfowe dla kobiet o tej samej długości, idealne dla graczy o średniej i wolnej prędkości wymachu. Wyposażone w dostosowaną konstrukcję TecFlo kije te są pełne cech wydajnościowych, które pozwalają kobietom grać jak najlepiej i cieszyć się grą bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Żelaza zestaw damski w tym modelu jest zaprojektowany dla golfistek, które szukają maksymalnego wybaczenia i łatwości w uzyskaniu wyższej trajektorii lotu piłki. Jest to natomiast jedynie przykład zestawu, który powstał z myślą stricte o kobietach i zwiększeniu wybaczalności ironów. Zestaw ironów damskich – szeroka oferta kijów do gry w golfa dostępna w sklepie Bogigolf.com.pl W sklepie Bogigolf, jednym z największych centrum golfowych w Polsce, znajdziemy niezwykle szeroką ofertę zestawów ironów dla golfistek, czego przykładem może być kompletny zestaw kijów damskich do golfa Ping. Żelaza kije golfowe damskie najpopularniejszych marek golfowych wychodzą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających golfistek. Doskonałe połączenie technologii i designu, co skutkuje lepszymi uderzeniami i czerpaniem przyjemności z gry. Niezależnie od tego, czy szukamy damskich ironów dla osób początkujących czy bardziej zaawansowanych, zestaw odpowiednio dobrach ironów pomoże bardziej cieszyć się grą, a także poprawić wyniki.

Zestaw ironów damskich – szeroka oferta kijów do gry w golfa dostępna w sklepie Bogigolf.com.pl

W sklepie Bogigolf, jednym z największych centrum golfowych w Polsce, znajdziemy niezwykle szeroką ofertę zestawów ironów dla golfistek, czego przykładem może być kompletny zestaw kijów damskich do golfa Ping. Żelaza kije golfowe damskie najpopularniejszych marek golfowych wychodzą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających golfistek. Doskonałe połączenie technologii i designu, co skutkuje lepszymi uderzeniami i czerpaniem przyjemności z gry. Niezależnie od tego, czy szukamy damskich ironów dla osób początkujących czy bardziej zaawansowanych, zestaw odpowiednio dobrach ironów pomoże bardziej cieszyć się grą, a także poprawić wyniki.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies