Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Longridge Torby golfowe

Jeżeli zestaw toreb pochodzi z jednej firmy, to ma podobne wzornictwo. Wówczas nie sprawia problemu dobranie elementów, które weźmiemy ze sobą. Wszystkie pasują do siebie i razem prezentują się elegancko. Warto w tym celu poświęcić nieco czasu raz, wybierając zestaw, aby móc później oszczędzać go przy każdym pakowaniu.

Torby golfowe longridge? Hm... Każdy znajdzie coś dla siebie!

Trzeba zacząć od listy zakupów. Z pewnością potrzebne będą: 1. Torby golfowe travelcover - sprawdzą się w dalszej podróży. 2. Torby golfowe na wózek cartbags - będą nieocenione podczas rozgrywki. 3. Torby golfowe z nóżkami standbags - są idealne na krótkie wypady.

To zestaw minimum, który będzie użyteczny w większości sytuacji. Oczywiście można go poszerzyć o plecak czy torbę turniejową. Co z wyborem marki? Godnych polecenia jest kilka.

Golfowe torby longridge – wygoda, komfort i bezpieczeństwo w podróży

Torby, które mają w nazwie Travelcover z wyglądu przypominają torbę, aczkolwiek są od niej większe. Mają one dwa zadania. Pierwsze - ochronić pełnowymiarową torbę i jej zawartość nawet podczas podróży w luku bagażowym. Drugie - zminimalizować liczbę pakunków. Torby w wariancie podróżnym mają dwa wykonania: z tworzywa ABS oraz z miękkiego materiału. Pierwszej z nich nie da się zmniejszyć, ale za to stanowi najskuteczniejszą ochronę bagażu. Drugą po opróżnieniu można złożyć w pakunek niewiele większy od rozmiarów podstawy i przenosić niczym zgrabną walizeczkę.

Torby Longridge typu Travelcover mają w sobie miejsce na pełnowymiarową torbę a oprócz tego wiele przestrzeni na bagaż.

 

Torby Longridge Hard Case są futerałami wyposażonymi w 3 wytrzymałe zamki i 2 chowane uchwyty. Stanowią najlepszy sposób na ochronę kijów golfowych podczas każdej podróży. Są one wystarczająco lekkie, aby mieszcząc w sobie cały sprzęt golfowy nie przekraczały ustalonych przez linie lotnicze limitów wagi. Górna część pokrowca wyścielona jest pianką w celu jak najlepszego zabezpieczenia sprzętu. W dolnej partii znajdują się kółka, które umożliwiają wygodne przemieszczanie się z dużym bagażem bez konieczności jego podnoszenia. Torby Longridge Travelcover zamykane są na suwak, który zabezpieczony jest kłódką z zamkiem szyfrowym. Do dwóch zewnętrznych kieszeni jest dostęp bez konieczności otwierania głównej części. Ochronę zawartości torby uzyskano stosując pikowanie miękkim materiałem. Wyściełany top zapewnia maksymalną ochrony głowy kija. Cztery obrotowe kółka ułatwiają poruszanie się z torbą. Uchwyty umieszczone w górnej części korpusu pozwalają na wygodne ciągnięcie. Podniesienie torby i włożenie jej do bagażnika samochodu nie sprawia problemu dzięki wygodnej rączce umieszczonej z boku torby.

Torba golfowa longridge idealna także na krótkie wypady?

Torba dostępna jest w wersji Weekend 6". Model ten odznacza się lekką (1,7 kg) i jednocześnie wytrzymałą konstrukcją. Przeznaczony jest do noszenia na ramieniu lub w ręku. Na polu można stabilnie podeprzeć go na dwóch nóżkach. W swoim zgrabnym wnętrzu kryje cztery wyściełane komory. Nadaje się więc do transportowania mniejszych zestawów kijów, np. halfsetu. Dzięki temu łatwo ją zmieścić nawet w małym bagażniku auta. Mimo niewielkich gabarytów ma 3 kieszenie uszyte z wysokiej jakości materiałów. Znalazło się też na niej miejsce na uchwyty do przymocowania ręcznika oraz złożonej parasolki.

Czy torby golfowe longridge sprawdzą się także podczas rozgrywki?

W kolekcji nie może zabraknąć modelu z kilkunastokomorowym topem. W takim olbrzymie nie braknie miejsca na wszystkie akcesoria, piłki itd. W tej klasie też mają swoją reprezentantkę. Model Executive 14-Divider kryje w sobie szereg pojemnych kieszeni, gdzie zmieszczą się wszystkie rzeczy niezbędne na polu - włącznie z dodatkowym ubraniem czy parą butów. Do dyspozycji są też kieszenie: izolowana na napoje oraz nieprzemakalne na komórkę, portfel itp. Dzięki zaawansowanej konstrukcji pełnowymiarowe torby golfowe longridge ważą zaledwie 2,3 kg. Opis skupia się na wyjątkowych cechach modeli a dopiero dotknięcie faktury materiału, sprawdzenie jak płynnie przesuwają się zamki błyskawiczne, jak znikomej siły wymaga manewrowanie torbą pozwoli osobiści się przekonać o tym jakiej jakości produktami są torby golfowe longridge.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies