Mizuno T20 Wedge kije golfowe

Co wyróżnia piłki golfowe Titleist od reszty konkurencji?

Piłki golfowe od Titleista przez wielu graczy są uważane za najlepsze piłki do gry w golfa na świecie. Budowana przez dziesięciolecia renoma i prestiż marki Titleist są gwarantem, że wybierając piłki golfowe tego producenta otrzymamy produkt najwyższej jakości. Jeden z najbardziej elitarnych procesów produkcji i kontroli produkowanych piłek sprawia, że każda piłka Titleist, którą będziesz miał przyjemność zagrać, jest produktem dopracowanym w każdym możliwym detalu.

Titleist Pro V1 i Pro V1x – najczęściej używane piłki w profesjonalnych zawodach

Zastosowana technologia w tych dwóch modelach flagowych piłek spod marki Titleista - ProV1 i ProV1x.

doskonale równoważy wysoką kontrolę w krótkiej grze bez poświęcenia znakomitych odległości uderzeń dzięki zastosowaniu jądra z wysoką kompresją. Są to wszechstronne piłki, które gwarantują osiąganie stałych wyników. Właśnie dkatego są najczęściej używanymi piłkami w PGA Tour.

Szeroki wybór piłek golfowych od Titleista

Poza opisanymi wyżej modelami Pro V1 i Pro V1x skierowanymi głównie do doświadczonych graczy, Titleist nie zaniedbał również początkujących i średniozaawansowanych golfistów. Szeroka gama piłek golfowych od Titleista sprawi, że każdy gracz zapewne znajdzie odpowiedni model dla siebie, gwarantujący dobre odległości i odpowiednią kontrolę podczas gry. Oprócz Pro V1 i Pro V1x w naszej ofercie posiadamy następujące modele piłek Titleista: AVX, Tour Soft, TruFeel, Velocity.

Serwis kijów golfowych

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook