Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Masters Golf Kije golfowe

Masters Golf jest cenioną, brytyjską marką sprzętu golfowego, istniejącą na rynku od 1990 roku. Oferuje bardzo szeroką gamę produktów golfowych, od drobnych gadżetów po kompletne zestawy kijów golfowych. Masters Golf to sprzęt golfowy zarówno dla profesjonalnych graczy, jak i amatorów tego sportu, a nawet najmłodszych golfistów. Pod znakiem Masters Golf znajdziemy wszystko, co jest nam potrzebne w grze, a także akcesoria pomocnicze i treningowe. Poza kijami golfowymi marka ta oferuje piłki golfowe, odzież i obuwie dla golfistów, a także wiele innych gadżetów przydatnych na polu golfowym – torby, wózki, parasole, stojaki, butelki na napoje, czyli absolutnie wszystko, czego potrzeba do w pełni komfortowej gry.

Masters GX1 – kompleksowe zestawy kijów golfowych

Masters Golf oferuje kompletne zestawy kijów, których przykładem jest zestaw golfowy Masters GX1. Zestaw jest dostępny zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Znajdziemy w nim kije z segmentu Super Game Improvement, które sprawdzą się jako sprzęt dla graczy zaawansowanych, a także jako pierwszy własny zestaw golfowy dla osób, które spróbowały swoich sił w tym sporcie i postanowiły zostać na dłużej. Co znajdziemy w zestawie Masters GX1? W obu wersjach mamy klasyczny, niezbędny i kompleksowy skład: driver, fairway wood, hybrydę, irony, putter oraz torbę na kije golfowe. Wchodzący w skład zestawu Masters GX1 driver jest wykonany w oparciu o technologię High Launch, która pozwala oderwanej od ziemi piłce osiągnąć optymalną trajektorię lotu. Większa powierzchnia główki, 460 cc, zwiększa wybaczalność, korygując jednocześnie mniej udane uderzenia. W wersji męskiej mamy 10,5 stopnia kąta nachylenia główki, w wersji damskiej 12 stopni. Grafitowy shaft wysokiej klasy gwarantuje stabilność, a co za tym idzie – powtarzalność uderzeń. Fairway woody w obu wersjach – męskiej i damskiej – mają tytanową główkę, co pozwala osiągnąć większe odległości niż w przypadku kijów golfowych zakończonych główkami wykonanymi z innych materiałów. Shaft w tych kijach golfowych jest grafitowy oraz ultralekki, waży jedynie 65 gramów. Taki shaft zwiększa prędkość uderzenia, a to z kolei niesie za sobą większa odległość. Zamiast klasycznych ironów 3 i 4, Masters umieszcza w zestawie hybrydę, która jest łatwiejsza w grze. Zawdzięcza to dociążeniu tylnej części główki, co w praktyce przekłada się na większy kąt początkowy przy wybiciu piłki. Ten element konstrukcji kija golfowego również przekłada się na większe odległości. Masters Golf zadbał więc o wszelkie detale, które pomagają golfistom osiągnąć zadowalające, wysokie rezultaty gry. Hybryda umieszczona w zestawie Masters GX1 świetnie sprawdzi się przy wybijaniu piłki z trudnych pozycji, takich jak wysoka trawa. Jest to więc idealny kij golfowy do wychodzenia z opresji. Masters w zestawie oferuje oczywiście tradycyjne irony wraz z pitching wedge’ami oraz sand wedge’ami. Irony Masters posiadają szerokie stopki główek ze szczeliną, która przenosi środek ciężkości na tylną część kija, co nadaje piłce wyższej trajektorii lotu. Rozmiar główki zwiększa stabilność przy kontakcie z piłką, co z kolei redukuje odchylenia od obranego kierunku lotu. W kijach golfowych typu iron marki Masters do wyboru mamy grafitowe lub stalowe shafty, a na domknięcie zestawu Masters GX1 znajdziemy putter. Jest to kompilacja tradycyjnej budowy puttera ze środkiem ciężkości umieszczonym w okolicach lica główki. Kij ma zwiększone MOI i zapewnia dużą stabilność przy tych kluczowych ostatnich uderzeniach.

Masters Gold Junior – kije golfowe dla najmłodszych

Z myślą o najmłodszych golfistach Masters Golf oferuje także juniorski driver Masters MC-J520 wraz z komponentami. Jest to kij golfowy idealny „na próbę”, aby zachęcić dzieciaki do gry w golfa. Świetnie sprawdzi się jako prezent oraz do nauki gry w golfa. Ten kij golfowy jest przeznaczony dla dzieci w trzech grupach wiekowych: 6–8 lat, 9–11 lat, 12–14 lat. Główka kija jest powiększona, a shaft grafitowy. Kij jest lekki i giętki, dostosowany 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies