Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Serwis sprzętu i kijów do gry w golfa

Marki

Serwis sprzętu

Dla wielu golfistów najważniejszym elementem rozgrywki golfowej jest cała jej otoczka, którą tworzą pasjonaci tej dyscypliny. Dobre towarzystwo, celebrowanie wolnego czasu, rozmowy o wszystkim i o niczym – w dzisiejszych czasach są to rzeczy na wagę złota. Podczas tego rodzaju zabawy, spędzenia wolnego czasu, odreagowania czy zawziętej rywalizacji, nie ważne jak to nazwiemy, nie można sobie pozwolić na niesprawdzony sprzęt lub wytarte zużyte gripy, nie mówiąc już o pękniętych shaftach. Aby móc odpowiednio celebrować czas na polu golfowym, wyciągnąć z niego jak najwięcej i zwyczajnie cieszyć się grą, musimy wszystko dopiąć na ostatni guzik.
Serwis sprzętu golfowego to jedna z usług oferowanych przez specjalistów pracujących w naszym sklepie. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w naprawie poszczególnych komponentów kijów golfowych. Wyspecjalizowany pracownik, który zna się na rzeczy, jest na wagę złota. Golf jest stosunkowo mało znanym sportem, nieco hermetycznym, i bardzo trudno o dobrego specjalistę w tej branży. Dlatego oddając sprzęt do serwisu, warto korzystać z pewnych miejsc, które są znane i cieszą się renomą w tych kręgach.
Profesjonalny serwis ma za zadanie jak najlepiej przygotować zestaw kijów golfowych do sezonu. Po każdym sezonie należy oddać swoje kije do golfa w ręce specjalisty, tak aby były one przygotowane na nowy rok, który będziesz mógł zacząć z impetem. Przy serwisie kijów najniższa cena nie jest najważniejsza. Najważniejszy jest efekt. Wybierając nasz serwis masz gwarancję, że każdy kij zostanie przez nas sprawdzony. Sprawdzimy w nim każdy element, od gripu, przez shaft, po łącznik i główkę kija. Dokładnie zbadamy każdy kij, sprawdzając, czy wszystko jest w pełni sprawne, czy na shafcie nie powstały pęknięcia lub czy hosel odpowiednio trzyma head. Po dokładnym sprawdzeniu całego zestawu przesyłamy naszemu klientowi opinię wraz z wyceną jednostkową oraz z listą rzeczy do naprawy lub wymiany. Obiektywnie przekazujemy naszą opinię i mówimy, co jest konkretnie do zrobienia na już, a co może trochę poczekać. Wybierając serwis u nas, masz gwarancję, że Twój ulubiony zestaw kijów golfowych będzie w pełni przygotowany na nowy sezon.

Serwis sprzętu golfowego – Callaway, Accra, Golf Pride, Masters Golf

Jak wiadomo, po sezonie gripy w kijach zużywają się i wymagają wymiany. W ramach naszej oferty dysponujemy gripami do ironów, woodów, putterów oraz gripami treningowymi. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj gripu będzie najbardziej dopasowany do Twojego stylu gry. Na początek zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym doboru odpowiedniego rozmiaru gripu.
Wymiana gripów, zwłaszcza dla początkujących graczy, często wydaje się zbędna. Przecież trochę starta rękojeść nie spowoduje, że kij jest do niczego, prawda? Tak, to prawda, jednak przy zużytym gripie Twoje efekty będą znacznie gorsze. Uderzenie golfowe łączy w sobie niemal siłę całego ciała, wieloletni wypracowany ruch, a także wszystkie pośrednie czynniki, jak choćby śliski grip. Jeśli Twój kij będzie śliski, a rękojeść nie da odpowiedniego oparcia, to część energii przekazanej przez Twoje ciało będzie uciekać i uderzenia staną się słabsze. Jednak nie to jest najgorsze. Najgorsza w tym wszystkim jest precyzja. Przy śliskim gripie będzie bardzo trudno odpowiednio uderzyć. Pamiętaj, że w golfie liczą się milimetry, a każda, nawet najmniejsza zmiana trzymania kija wpłynie negatywnie na Twoje uderzenia.
Świadczymy również usługę wymiany shaftów. Nie tylko przy okazji uszkodzenia sprzętu, ale również w sytuacji, w której klient lub nasz specjalista w trakcie fittingu kijów, dzięki odpowiednio zinterpretowanym danym, uzna, że wymiana shaftu będzie sprzyjała odległości i precyzji gry. Dysponujemy najszerszą na rynku ofertą shaftów do kijów golfowych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Accra, a w naszej ofercie znajdziesz także takie marki, jak: Aldila, Grafalloy, KBS Shaft, Nippon, True Temper, Project X.
Nie ma nic gorszego niż shaft o złym rozmiarze. Nawet lekcje pod okiem najlepszych mistrzów z całego świata będą na nic, jeśli Twój zestaw będzie niedopasowany do Ciebie. Jeśli Twoje kije nie są dopasowane do Twojego wzrostu, to Twój swing zaadaptuje się niewłaściwie, w efekcie czego nie będziesz w stanie prawidłowo grać, a czasem gra będzie prawdziwą mordęgą. Zła długość kija golfowego może nawet spowodować, że trafienie w piłeczkę będzie graniczyło z cudem. W efekcie, po fittignu i przejściu na odpowiedni sprzęt, może być Ci niezwykle trudno pozbyć się nawyków, których nabrałeś przy poprzednich kijach.
Nasz serwis zapewnia usługę wymiany shaftów, pod konkretny wymiar, którego potrzebujesz. Dlatego jeśli czujesz, że Twój zestaw golfowy jest niedopasowany do Ciebie, koniecznie odwiedź nasz sklep. W pierwszej kolejności sprawdzimy, jakimi kijami i o jakiej konkretnej długości shaftu powinieneś się posługiwać, a następnie wymienimy shafty w Twoim zestawie na odpowiednie.
Posiadamy odpowiedni sprzęt do zmiany lie angle (kąt nachylenia łopatki), co zdecydowanie ułatwia grę i sprawia, że uderzenia stają się bardziej precyzyjne.
Mamy możliwość zmiany kątów główek, czyli zmiany loftu, dzięki czemu trajektoria lotu piłki sprawia, że będziemy uderzać dalej i lepiej.
Lie angle i loft możemy zmierzyć w trakcie fittingu golfowego, który dostępny jest w największym w Polsce Centrum Fittingowym w Siemianowicach (link) Śląskich, a także w trakcie ogólnopolskich demo day (link), prowadzonych przez naszego certyfikowanego fittera Michała Bajerskiego.
 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies