Torby golfowe turniejowe (staff bags)

Torby golfowe turniejowe (staff bags) mogą zainteresować tych golfistów, którzy oczekują, że będą one charakteryzowały się maksymalną pojemnością oraz najwyższą jakością wykonania.
Staff bag to jednocześnie torba golfowa o olbrzymiej pojemności, produkt luksusowy, zaprojektowany i wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Rękawiczki

Marki

Staff bag, najbardziej pojemna torba golfowa

Staff bag to torba golfowa, której wnętrze podzielone zostało na kilka lub kilkanaście komór wykończonych miękkim, welurowym materiałem. Wydzielenie miejsca na każdy kij golfowy ułatwia utrzymanie porządku i chroni sprzęt przed uszkodzeniami podczas transportu.

Torba golfowa ma być 'magazynem', w którym znajdują się wszystkie potrzebne na polu golfowym rzeczy. Dlatego wkomponowano w nią olbrzymią liczbę kieszeni o ogromnej pojemności. W kilku ogromnych kieszeniach pomieszczą się zarówno napoje jak i zapas odzieży na cały dzień oraz wszystkie potrzebne podczas rundy golfowej akcesoria.

Pojemna torba turniejowa może być małym dziełem sztuki. Nowoczesny design podkreślają ostro wyprofilowane elementy bocznych kieszeni. Rzut oka na zdjęcia toreb pozwala rozpoznać w nich modele używane przez zawodowych graczy Mizuno na czele z Luke'iem Donaldem i Chrisem Woodem czy torby turniejowe używane przez zawodowych golfistów TaylorMade.

W opinii wielu specjalistów do kategorii Staff bag należą najładniejsze modele toreb dostępne aktualnie na rynku.

Możliwości personalizacji na torbie golfowej

Torba typu staff bag ma możliwość personalizacji panelu frontowego. Istnieje bowiem możliwość wykonania na nim haftu.
Niektóre torby golfowe mają emblemat w formie przywieszki. Z jednej strony jest na nim logo producenta. Na drugiej stronie można wygrawerować laserowo dowolny napis czy obrazek.
Koszt personalizacji panelu frontowego zależny jest od rodzaju haftu.

Staff bag - praktyczne rozwiązania w torbie

Idealnym rozwiązaniem jest gdy, każdy przedmiot (np. ołówek) lub grupa akcesoriów (np. piłki) ma swoją dedykowaną kieszeń. Łatwo i wygodnie jest wówczas utrzymać porządek, wyjąć potrzebną rzecz. Jest to możliwe dzięki wielkiej liczbie kieszeni, która jest prawie taka sama jak w torbie turniejowej.

Projektanci nie tylko skupiają się na praktycznym wykorzystaniu torby na polu golfowym. Pomyśleli również o tym, aby chwile jej przeładunku z samochodu czy na wózek golfowy nie sprawiały kłopotu. Wkomponowano w nią więc wygodne, ergonomiczne uchwyty znajdujące się zarówno na dole jak i na górze torby.

Torby golfowe typu staff bag wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Najczęściej jest to wysokiej klasy materiał o bardzo dużej wytrzymałości i lekkiej wodoodporności (laminowany) lub wysokiej jakości perforowana skóra syntetyczna. Technologia produkcji odznacza się również dbałością o szczegóły. Szwy zabezpieczane są przed przemakaniem, podobnie jak zamki błyskawiczne, które mimo to przesuwają się bardzo lekko.

Mimo sporych rozmiarów manewrowanie torbą jest łatwe dzięki sztywnym, wygodnym uchwytom wokół topu.

TaylorMade P700 kije golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u