Titleist Kije golfowe

Titleist to prestiżowa, amerykańska marka sprzętu golfowego, założona przez Philipa E. Younga w 1932 roku, która jest obecnie ikoną zarówno wśród piłek, jak i kijów golfowych. Sprzęt golfowy Titleist produkuje Acushnet Company z siedzibą w Fairhaven w stanie Massachusetts w USA. Piłki golfowe od Titleist są na numerem jeden rynkach światowych od wielu lat. Z kolei z kijów golfowych Titleist korzystają najznakomitsi zawodowi golfiści na Tourze. Titleist używa systemu fittingowego, który pozwala na obszerny zakres dopasowania. Po połączeniu tej cechy z wpływem na długość kijów oraz wyważenie uzyskujemy efekt perfekcyjnej optymalizacji kijów golfowych.

Irony Titleist – wybaczalność i zwiększone osiągi

Irony Titleist charakteryzuje innowacyjność, bardzo duża wybaczalność, płynna interakcja z nawierzchnią oraz nastawienie na zwiększone osiągi graczy. Najbardziej wybaczające są irony Titleist T400, które mają służyć graczom o umiarkowanej prędkości swingu do uzyskiwania lepszych wyników. Są zaprojektowane pod grę na większym dystansie. Posiadają supercienkie i szybkie lico L-Face. Wklęsła konstrukcja za sprawą odpowiedniego przenoszenia ciężaru zapewnia wyjątkowy moment bezwładności dla uderzeń. Poza Titleist T400, dostępne są też T100, T200 i T300 dostępne w wersji ze stalowym lub grafitowym shaftem. Kolejne świetne kije golfowe z gamy Titleist to Utility Iron Driving U-500 i U-510. Utility to seria z większą prędkością swingu dla bardziej zaawansowanych graczy. Kije te wyposażone są w ultracienkie lico, odważniki z wolframu, profesjonalny wygląd główki oraz bardzo stabilne shafty, które kontrolują rotację piłki, zapewniając precyzję, a tym samym zwiększając osiągi.

Maksymalna prędkość z kijami golfowymi Titleist Speed

Woody i drivery Speed, jak sama nazwa wskazuje, zapewniają maksymalną prędkość. Technologia Speed Chassis stosowana przy wykonaniu nowej linii kijów golfowych Titleist polega na dopracowaniu każdego detalu konstrukcji główki. W kijach Titleist Speed mamy cztery unikalne rodzaje główek: TS1, TS2, TS3, TS4. Każdy rodzaj główki jest sfokusowany na trochę inny detal gry i tak: TS1 poprawia osiągi dzięki najmniejszej wadze, TS2 oferuje maksymalną wybaczalność, TS3 umożliwia idealne dostosowanie główki do potrzeb gracza, natomiast TS4 mocno redukuje spin generowany przez gracza. Na prędkość w Titleist Speed wpływa nie tylko główka, ale także jej połączenie z shaftem. Do wyboru są cztery modele shaftów, każdy o indywidualnej specyfikacji. Kije golfowe z tej serii mają najcieńszą na rynku tytanową górną część główki, zwaną również crown, która pozwala przenieść masę niżej i głębiej w główce. Kształt kijów jest aerodynamiczny, co pomaga osiągnąć większą prędkość główki, a co za tym idzie – większy dystans. Zwiększoną prędkość piłki oraz wybaczalność zapewnia zmiennej grubości lico. Do szeregu zalet Titleist Speed należy też zoptymalizowana dystrybucja masy. Cienkie lico i zaawansowana górna część główki przesuwają środek ciężkości najniżej w porównaniu do innych driverów Titleist, zapewniając tym samym niski spin i wyższą trajektorię.

 

Titleist – kompleksowe wyposażenie golfisty

Titleist może pochwalić się nie tylko driverami, woodami i ironami, ale całymi zestawami kijów golfowych, pośród których znajdziemy również wedge czy hybrydy. Przykładem niech będzie chociażby hybryda Titleist 818 H1, która tak jak inne kije golfowe ze stajni Titleist również cieszy się niesamowitą wybaczalnością, a poza tym zapewnia wysoki lot i łatwy dystans. To wciąż tylko niektóre spośród kijów golfowych od Titleist. Marka nie bez powodu cieszy się światowym uznaniem, a z kijów golfowych oraz słynnych piłeczek golfowych Titleist korzystają najznakomitsi zawodowi golfiści. Golf jest sportem bardzo wymagającym zarówno pod kątem doboru sprzętu, jak i detali konstrukcji kijów oraz wielu aspektów, które w efekcie przekładają się na komfort gry oraz osiągi graczy. Wiodące marki sprzętu golfowego musiały bezwzględnie sprostać tym wymaganiom, by zyskać uznanie i popularność. Titleist bez wątpienia jest jedną z nich.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u