Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Marki

Piłki golfowe to nieodłączny atrybut golfisty. Odpowiednio dobrany rodzaj piłki to klucz do czerpania pełnej radości z gry oraz do uzyskania możliwie jak najlepszych rezultatów. Każdy pasjonat golfa uwielbia to uczucie, gdy jego ulubiona piłeczka - wybrana być może po kilku próbach i wielogogodzinnych treningach - wpada do dołka podczas turnieju bądź przyjacielskich zmagań.

W naszym sklepie golfowym każdy miłośnik golfa - niezależnie od poziomu zaawansowania - znajdzie piłki golfowe, które pozwolą na osiągnięcie sukcesu na polu. Proponowany przez nas szeroki asortyment piłek powinien sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo piłki golfowe takich producentów jak m.in. Callaway, Mizuno, Titleist, Taylor Made, Srixon, Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych przez nas produktów, a na dodatek w bardzo konkurencyjnych cenach.

Piłeczki golfowe różnią się pod względem budowy, stopnia twardości, kompresji oraz układem i liczbą dimpli. Cechy te mają wpływ na osiągane odległości, lot piłki oraz spin.
Piłki jednowarstwowe są to najtwardsze piłki, ich stosunkowo krótki lot trudno kontrolować, przeznaczone głównie dla początkujących graczy i używane najczęściej na driving range'u.
Piłki dwuwarstowe to najpopularniejsze obecnie piłki na rynku. Jej wnętrze jest wypełnione żywicą, dzięki czemu piłka poszybuje dalej niż piłka jednowarstwowa.
Piłki trzywarstwowe należą do droższej kategorii piłek. Są to piłki miękkie, które zapewniają dobrą kontrolę nad piłką, najczęściej korzystają z nich doświadczeni gracze.
Piłki cztero- i pięciowarstwowe są to zaawansowane technologicznie modele, składające się z kilku warstw, a w niektórych modelach zawierające podwójne jądro, co wpływa na różne aspekty zachowania piłki.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u