Callaway Kije golfowe

Callaway Golf Company to amerykańska firma zajmująca się sprzętem sportowym, która projektuje, sprzedaje kije do golfa, akcesoria golfowe oraz produkty związane ze stylem życia golfistów w ponad 70 krajach na całym świecie. Ta firma z siedzibą w Carlsbad w Kalifornii jest obecnie największym na świecie producentem kijów golfowych pod względem sprzedaży.

Technologie w kijach golfowych Callaway

Jailbreak
Aby lepiej zrozumieć Jailbreak, zacznijmy od tego, co się dzieje, gdy uderzysz piłkę golfową woodem callaway. Wszyscy wiemy, że lico kija wygina się do wewnątrz, tworząc „efekt trampoliny”, który wprawia piłeczkę golfową w ruch .Ta kompresja jest również przenoszona poza lico, wypychając koronę i spód kija golfowego. Energia, która jest rozproszona w koronie i spodzie , jest całkowicie tracona podczas kompresji i nie może być wykorzystana do poruszania piłki do przodu - z pomocą przychodzi technologia Jailbreak stosowana tylko w kijach Callaway.

Co to jest Jailbreak?
Technologia Jailbreak składa się z dwóch metalowych prętów łączących koronę i spód główki. Kiedy piłka golfowa zostaje uderzona Jailbreak, lico kompresuje się normalnie, ale korona i spód są teraz solidną strukturą, która pozwala całkowicie skierować energię z powrotem na lico kija. Tworzy to szybszy efekt odbicia, który jest równoznaczny z większą prędkością piłki. Kluczem jest tutaj to, że lico nie wykracza poza prawny limit COR, a piłka odbija się od tego szybciej i wydajniej.

360 cup face technology
Zastosowana w ironach callaway Technologia 360 ° Face Cup zapewnia znacznie cieńsze połączenie lica na obwodzie z korpusem główki. Większa część lica zachowuje wystarczającą elastyczność, aby generować dużą prędkość piłki, co sprawia że uderzamy dalej .

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook