Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Piłki golfowe TaylorMade

Marki

Coraz większa popularność piłek golfowych Taylor Made

Firma Taylor Made jest obecna na rynku golfowym od 1979 r. Od tego czasu firma stala sie jednym z czołowych producentów piłek golfowych na świecie i z każdym rokiem zdobywa coraz szersze grono wiernych tej marce graczy. Od lat konstruktorzy piłek do golfa z Taylor Made'a wprowadzają do swojego produktu doskonałą technologię. Piłki sygnowane przez Taylor Made'a są bardzo popularne wśród amatorów golfa, a piłki Tour były używane przez najlepszych golfistów na świecie, takich jak Dustin Johnson, Justin Rose i nowy ambasador marki Rickie Fowler.

Znajdź swoją ulubioną piłkę golfową Taylor Made

Bez wzgędu na to czy jesteś zawodowym graczem, średniozaawansowanym lub początkującym graczem Taylor Made przygotował dla Ciebie szeroki wybór piłek golfowych, która pomoże Ci czerpać radość z gry i osiągać jak najlepsze wyniki. Asortyment piłek Tayor Made'a oferuje wiele opcji, które z całą pewnością pasują do różnych typów graczy. Niezależnie od tego czy szukasz większego dystansu, lepszego czucia, większej rotacji czy też kontroli piłki wokół greeenu, znajdziesz piłki stworzone wprost dla Ciebie. Wypróbuj piłki Taylor Made i przekonaj się sam, która jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Piłki golfowe Taylor Made TP5 pix i TP5x pix – absolutna nowość na rynku

Najnowszy model pięciowartwowej piłki golfowej TP5 pix z wyrównaniem ClearPath, które obejmuje 12 pikselowanych grafik w kształcie trójkąta zaprojektowanych we współpracy z Rickie Fowlerem. Dzięki temu rozwiązaniu dostajemy lepszą widoczność piłki oraz natychmiastową infromację zwrotną dotyczącą rotacji wokół greena.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies