Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Wózki do golfa Axglo

Marka Axglo to znana i ceniona marka golfowa, której znakomite wózki do golfa cieszą się niesłabnącą popularnością. Solidne wykonanie, ergonomiczna konstrukcja oraz funkcjonalność to to, czym charakteryzuje się wózek golfowy Axglo golf i co czyniy go świetnym wyborem dla golfistów poszukujących niezawodnego wózka golfowego. Ułatwiający transport system szybkiego składania oraz szeroka gama kolorystyczna są niewątpliwymi zaletami wózków tego producenta. Kilka flagowych serii Axglo to m.in.: Tri-360, Flip N’ Go, TriLite czy E1-R Pro Electric Push Card.

Wózek do golfa Axglo – funkcjonalność i ergonomia

Wózek do golfa Axglo golf łączy w sobie najważniejsze cechy idealnego wózka golfowego, mianowicie funkcjonalność oraz ergonomię. Trójkołowy wózek do golfa Axglo golf ma bardzo stabilną konstrukcję, co pozwala bezpiecznie przewozić na nim torbę ze sprzętem golfowym bez względu na pogodę oraz nierówności terenu pola golfowego. Axglo wózki golfowe są również wyposażone w mechanizm szybkiego składania do niewielkich rozmiarów, co pozwala z łatwością transportować je nawet w niewielkich bagażnikach samochodowych. Wygodna rączka oraz dodatkowe uchwyty na napoje czy parasol sprawiają, że pobyt na polu golfowym staje się jeszcze bardziej komfortowy. Golf łączy w sobie sport i rekreację, stąd istotne są wszelkie udogodnienia zarówno sprzętowe, jak i transportowe. Przykładem są wózki golfowe serii Axglo Tri-360, które dzięki kołom o 360 stopniach obrotu oferują doskonałą zwrotność i ułatwiają manewrowanie.

Wózek golfowy Axglo – solidne i sprawdzone rozwiązanie dla golfistów

Podstawa konstrukcji wózka golfowego to jego swoisty kręgosłup, czyli rama, która jest tutaj niezwykle solidna i wytrzymała, co owocuje tym, że Axglo golf wózek do pchania możemy użytkować przez wiele lat. Dzięki regulowanemu uchwytowi na torbę golfową możemy bez problemu dostosować wózek do jej rozmiarów. Komfort prowadzenia zapewnia z kolei miękka rączka do prowadzenia z szerokim profilem. Axglo golf wózek golfowy prowadzi się wyśmienicie, a w przypadku postoju hamulec nożny zapobiega zjeżdżaniu wózka, co jest niezwykle istotne przy pagórkowatym terenie. Zostawiając nasz wózek na wzniesieniu pola golfowego, możemy spokojnie zająć się grą w golfa bez obaw o to, czy nasz wózek golfowy nie zjedzie samoistnie. Warto wspomnieć o maksymalnych udogodnieniach, jakie zapewnia np. wózek golfowy Axglo E1-R Pro Electric Push Card, który wyposażony jest w pilot do zdalnego sterowania wózkiem w dowolnym kierunku, a także opcję Fallow me, dzięki której wózek będzie za nami podążał na polu golfowym.

Szeroka oferta wózków golfowych Axglo dostępna na Bogigolf

W ofercie sklepu Bogigolf znajdziemy szeroką ofertę wózków golfowych również marki Axglo. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wózek golfowy Axglo TriLite dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Solidny i wytrzymały Axglo golf wózek manualny TriLite waży 6,5 kg i zawiera dużo miejsca na akcesoria golfowe, podręczne miejsce na piłki golfowe i kołeczki, a także miejsce na kartę wyników w funkcjonalnym panelu umieszczonym przy rączce do prowadzenia. W cenie wózka mamy również uchwyt na parasol oraz napój. W podobnej ofercie Bogigolf znajdziemy również m.in. wózki golfowe Bag Boy, np. trójkołowy wózek Bag Boy Nitron wyposażony w niezwykle szybki system składania wspomagany tłukiem hydraulicznym Nitro-Piston, dzięki któremu możemy złożyć i rozłożyć wózek w kilka sekund, niemal bez użycia siły i za pomocą jednej ręki. Mimo wagi 7,6 kg wózek można złożyć do bardzo małych rozmiarów, co ułatwia zarówno jego transport, jak i przechowywanie. Na uwagę zasługują również wózki golfowe Big Max dostępne zarówno w wersji trójkołowej, jak i czterokołowej. Najwyższa jakość wykonania wózka golfowego idzie tu w parze z przemyślaną konstrukcją oraz opatentowanym systemem składania do kompaktowych rozmiarów. Dzięki systemowi Quick Flix oraz Quick Lok do wózka możemy dopiąć szereg dodatkowych akcesoriów, a funkcjonalne uchwyty podtrzymujące zapobiegają przemieszczaniu się torby nawet przy nierównościach terenu.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies