Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

SkyTrak - symulatory do golfa i akcesoria

SkyTrak to urządzenia, dzięki którym możesz zbudować swój własny symulator golfowy oraz trenować za pomocą najwyższej klasy technologii.
Wysoka precyzja pomiarów w technologii fotometrycznej zapewnia szczegółowy odczyt parametrów swingu i lotu piłki.
Oprócz samego urządzenia, dostępne jest wiele ulepszeń oprogramowania, a także dodatkowe akcesoria, które pozwolą stworzyć Twoje własne studio do treningu lub club fittingu.

Marki

Symulator golfowy Skytrak – ile kosztuje i czy sprawdzi się w treningu indoor?

Golf to elegancki sport wymagający cierpliwości, pokory i precyzji. Zasady gry nie są trudne, a więc każdy, kto miałby ochotę spróbować swoich sił na polu golfowym, powinien szybko i bez większych problemów wdrożyć się w technikalia. Jednak, mimo że nauczenie się zasad jest dość łatwe, to wyśrubowanie umiejętności okazuje się o wiele trudniejsze. Z boku golf może wyglądać na banalną technicznie grę – wystarczy przecież machnąć kijem, trafić w piłkę i skierować ją kolejnymi uderzeniami do wyznaczonego dołka. Nie jest to jednak wcale takie proste. Istotnych jest tu wiele rzeczy, m.in. postawa gracza, dobór odpowiedniego kija i kąt uderzenia. Zanim golfista będzie w stanie odnosić sukcesy w tym sporcie, czekają go długie godziny treningów na polu golfowym. Jednak co zrobić, jeśli z jakiegoś powodu gracz nie jest w stanie regularnie odwiedzać wspomnianego pola? Czy powinien wtedy pogodzić się z tym, że jego gra nigdy nie będzie dość dobra i porzucić pasję? W żadnym wypadku! Są sposoby na to, żeby skutecznie trenować nawet poza polem golfowym, niezależnie od pory roku i wahań pogody. Jednym z tych sposobów jest trening z użyciem symulatora golfowego SkyTrak.

Zaawansowane urządzenia do analizy swingu jeszcze do niedawna należały do technologii o wartości kilkudziesięciu lub nawet kilkuset tysięcy złotych. Takie niebagatelne koszty to coś, na co niewiele osób mogło sobie pozwolić. Komfortowe treningi golfowe z możliwością analizy techniki gracza nie są już jednak dostępne tylko dla najbogatszej części społeczeństwa. SkyTrak to doskonałej jakości system w przystępnej cenie. Takie profesjonalne urządzenie do analizy swingu jesteśmy w stanie nabyć już za ok. 10 tysięcy zł.

SkyTrak – jak dokładny jest ten symulator golfowy?

Dzięki systemowy SkyTrak golf może stać się dyscypliną dużo bardziej przystępną dla początkującego gracza. Jednak i profesjonaliści będą w stanie wyciągnąć z symulatora wiele korzyści – urządzenie pozwoli im na komfortowy trening uderzeń z analizą swingu, dzięki której będą w stanie znaleźć i skutecznie wyeliminować słabe strony swojej gry. Nie jesteśmy świadomi wszystkich błędów, jakie popełniamy, ale jeśli już wiemy w czym problem, jesteśmy w stanie korygować swoje niedoskonałości.

Symulator golfowy SkyTrak korzysta z technologii fotometrycznej – nagrywa obraz poklatkowy, który kolejno analizuje przy pomocy zaawansowanego oprogramowania komputerowego. Zbierane i analizowane są dane dotyczące lotu piłki (odległość, rotacja, kąt itd.), do których potem gracz ma wgląd i może dokładnie, krok po kroku, przyjrzeć się każdemu wykonanemu uderzeniu. Ogromna precyzja i dokładność pomiaru sprawiają, że z pomocą symulatora SkyTrak możliwe jest przeprowadzenie zaawansowanego, w pełni profesjonalnego treningu. System może tez pomóc przy club fittingu. Zbierane przez SkyTrak informacje dają użytkownikowi niepowtarzalną okazję, żeby samodzielnie – lub też z trenerem – przyjrzeć się swojej grze i spróbować wyeliminować wszelkie niedoskonałości, zbliżając się do statusu prawdziwego mistrza golfa.

Akcesoria SkyTrak – funkcjonalne wyposażenie studia treningowego

Dla wszystkich tych, których pasją jest golf, symulator SkyTrak może stanowić nie lada odkrycie. Komfortowe treningi bez konieczności odwiedzania pola golfowego mogą znacząco przyspieszyć postępy korzystających z systemu graczy. SkyTrak w podstawowej wersji świetnie sprawdza się do analizy gry, jednak żeby jeszcze lepiej zasymulować rozgrywkę w golfa i wycisnąć z systemu jeszcze więcej, można rozszerzyć go o dodatkowe akcesoria.

Jedną z możliwości rozbudowania symulatora golfowego SkyTrak jest wyposażenie się w ekran Elite Home Golf Simulator Box. To profesjonalny ekran, który można łatwo rozstawić i równie szybko złożyć po zakończeniu treningu. Umożliwia on zasymulowanie prawdziwych uderzeń – jest przystosowany to tego, by można było bezpośrednio trafiać w niego piłką golfową. Wytrzymały ekran absorbuje uderzenie, a jego konstrukcja (górna osłona, boczne panele) zabezpiecza przed niekontrolowanym odbijaniem piłki i wypadaniem poza obszar treningowy. Na ekranie można jednocześnie wyświetlać obraz z projektora, co czyni ze SkyTraka pełnoprawny symulator.

Wśród akcesoriów przystosowanych do symulatora znajdziemy również golfową matę treningową, którą można wykorzystać do trenowania swingu oraz puttowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na wolnym powietrzu. Mata amortyzuje energię uderzenia kijem, chroniąc podłoże. Warta uwagi jest także siatka golfowa zwracająca piłki. To doskonałe akcesorium dla graczy, którzy nie mają zbyt wiele miejsca na treningi. Siatka jest tak skonstruowana, że trafiająca w nią piłka wraca z bezpieczną prędkością do golfisty, który może dzięki temu sprawnie kontynuować trening. Wytrzymałe materiały, przemyślana konstrukcja oraz możliwość rozbudowania o dodatkowe osłony i matę czynią z siatki bardzo przydatny produkt.

Symulator i akcesoria SkyTrak – szeroka gama produktów dostępna w Bogigolf

SkyTrak to rewolucyjne rozwiązanie przeznaczone dla golfistów – zarówno tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z golfem, jak i tych zaprawionych w bojach graczy, którym zależy na doskonaleniu techniki i korygowaniu błędów technicznych. Oprócz wymienionych wyżej produktów na rynku znajdziemy również inne akcesoria dla golfistów SkyTrak. Możemy do podstawowego urządzenia dokupić również osłonę symulatora golfowego, która chroni sprzęt przed przypadkowym uderzeniem kijem lub piłeczką, a także rozszerzyć symulator o dodatkowe przydatne funkcje, decydując się na zakup pakietów oprogramowania pozwalających jeszcze lepiej wykorzystać dobrodziejstwa technologiczne systemu. Akcesoria SkyTrak dostępne są w sklepie Bogigolf – wystarczy wejść na stronę sklepu i przejrzeć ofertę. SkyTrak to prawdziwy przełom dla golfistów, którzy marzą o komfortowych treningach niezależnie od pory dnia, pogody i okoliczności. Warto przekonać się samemu, kupując akcesoria treningowe do golfa w sprawdzonym sklepie dla golfistów Bogigolf.

 

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies