Odzież i Buty

Buty golfowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia golfowego. Pokonując kilkukilometrowe odcinki pomiędzy poszczególnymi dołkami musimy mieć wygodne obuwie golfowe. Odpowiednio sprofilowana podeszwa, wygodny materiał wypełniający wnętrze buta oraz powierzchnia zewnętrzna zaprojektowana zarówno na deszczowe, jak i upalne dni, to cechy butów golfowych znajdujących się w ofercie sklepu Bogigolf.com.pl.  Nasze marki: Adidas, Mizuno, Nike, Skechers.

Intensywny golfowy trening wymaga od nas sporego wysiłku fizycznego. Dlatego ważne jest aby czuć się komfortowo w trakcie gry. Dobór odpowiednich ubrań zapewnia nam wygodę nawet w trakcie najdłuższych golfowych rozgrywek. Jak wszyscy doskonale wiemy etykieta golfowa wspomina o odpowiednim wyglądzie na polu golfowym. W naszej ofercie znajdzie Państwo szeroki asortyment odzieży golfowej, zarówno dla Pań i Panów.  Możecie Państwo znaleźć niezwykle wygodne koszulki polo, w różnych rozmiarach, krojach, wykończeniach czy kolorach. Szczególną uwagę przywiązujemy do wyboru odpowiedniego gatunku i rodzaju materiału koszulek dla golfistów, co sprawia, że nasi klienci mogą cieszyć się z najwyższej jakości koszulek polo największych, renomowanych marek golfowych: Mizuno, Adidas, Puma, Sligo.  

Męskie golfowe spodnie, starannie skorojone pod sylwetkę danego golfisty mają za zadanie ułatwić wykonywanie swingu. Odpowiednio dobrany elastyczny i wygodny materiał sprawia, że każdy trening staje się przyjemnością dla gracza.

Na chłodne dni w ofercie sklepu Bogigolf.com.pl znajdziecie Państwo odzież termiczną i przeciwwiatrową wśród nich kurtki golfowe, kamizelki do gry w golfa, bluzy czy też windstoppery golfowe idealnie sprawdzające się w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Marki

Rękawiczki golfowe

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: (32) 215-73-21
Informacja o produktach: 517-578-140
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook