Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Masters Golf Torby golfowe

Masters Golf ma w ofercie artykuły, których próżno szukać w innych firmach. Ciekawą alternatywą dla materiałowych pokrowców jest Masters TourDri Travel Hardcase torba podróżna - golfowa torba Master Golf wykonana z wytrzymałego, twardego tworzywa sztucznego. Najbardziej narażone na uszkodzenie w transporcie są najdłuższe kije golfowe. Nawet jeśli torba golfowa zostanie upuszczona, ale wewnątrz niej będzie rozłożony Masters Golf Strong Arm Club Protector to on przyjmie na siebie siłę uderzenia. Golfistów podróżujących na skuterze lub rowerze zainteresuje torba golfowa Masters Golf SL500. Ma ona konstrukcję szelek i wagę zoptymalizowaną pod kątem przewozu jednośladem.

Masters Golf - torba golfowa dla podróżników

Życzenia Bon voyage! mogą się nie spełnić, jeśli po przyjechaniu do celu podróży okaże się, że w transporcie został uszkodzony ekwipunek. Torba golfowa jest zbyt duża, aby stanowiła bagaż podręczny. Musi być przewożona w luku bagażowym. TourDri Travel Hardcase to produkowana przez Masters Golf torba golfowa, która ma za zadanie ochronę zamkniętego w niej ładunku. Wnętrze ma grubą wyściółkę i paski mocujące, aby zapewnić bezpieczeństwo sprzętu. Wykonana jest z twardego plastiku i designem bardziej przypomina walizkę niż pokrowiec na sprzęt sportowy. Zmieszczą się w niej torby golfowe o szerokości do 10 cali. Użytkownicy pokrowców materiałowych zwracali uwagę na to, że załamują się one w górnej części. Nie zdarzy to się w przypadku torby twardej. Masters Golf - torba golfowa dla podróżników ma w podstawie duże koła, które powodują, że lekko można ją toczyć po płycie lotniska. Wygodne uchwyty umieszczone z boku i góry torby pozwalają na łatwe manewrowanie nią.

Jak Masters Golf Strong Arm chroni torby golfowe?

Zauważono, że podczas transportu najbardziej narażone na uszkodzenia są najdłuższe kije. Tak został wynaleziony Masters Golf Strong Arm, który można rozłożyć wewnątrz torby golfowej. Po złożeniu ma rozmiar 67 cm. W pełni rozłożony ma długość 133 cm. Gdy on będzie najdłuższym elementem bagażu, zapobiegnie przenoszeniu uderzeń na kije. Dzięki Masters Golf Strong Arm torby golfowe chronią zawartość.

Megamobilna torba golfowa Masters Golf

Gdyby istniała torba golfowa, którą można założyć na plecy, tak aby przełożona była przez nie ukosem, wówczas dojazd na pole golfowe by był możliwy na jednośladzie. Masters Golf ma w swojej ofercie model, który wyśmienicie się do tego nadaje. Przeznaczony jest on na część setu np. na driving range. Szelki są doczepione do torby tak, że po ich założeniu na plecy, torba nie koliduje z siodełkiem pojazdu. Waży poniżej 2 kg. Torba golfowa Masters Golf SL500 sprawdzi się również przy transporcie samochodowym. W bagażniku nie zajmie wiele miejsca. Zapakowanie i wypakowanie jej nie sprawi kłopotu. Mimo zredukowania do minimum wagi, torba ma rozkładane nóżki. Jest to dobra wiadomość dla golfistów, którzy nie lubią mieć na polu wiele sprzętu. Idealnie lekka torba niewymagająca wózka! Torba golfowa Masters Golf SL500 ma praktyczną kieszeń na akcesoria i siatkę na piłki. Dzięki temu zawsze będą one pod ręką.

130 piłek! Czy pomieści je golfowa torba Master Golf?

Na cóż komu tyle piłek? Sprawne przeprowadzenie treningu na chipping czy putting green będzie możliwe, jeśli po każdym uderzeniu nie trzeba będzie iść po piłkę, ale sięgnąć po nową. Ponad setka piłek powinna do tego celu wystarczyć. Aby wygodnie było po nie sięgać, a torba nie przewracała się powinna mieć sztywne, odpowiednio wyprofilowane ścianki oraz solidne, płaskie dno. Jedna piłka może ważyć nieco ponad 45 gramów. Setka piłek to już ciężar około 4,5 kg. Torba musi mieć solidną konstrukcję, aby wytrzymała takie obciążenie. Powyższe wymagania spełnia golfowa torba Master Golf Practice Ball Bag. Projektanci stworzyli przedmiot użytkowy, który przyciąga wzrok, zachęca do wzięcia w dłoń i sprawdzenia czy rzeczywiście jest tak wygodny na jaki wygląda.

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies