Witaj golfisto, zaloguj się lub załóż konto

Piłki golfowe RZN

Nazwa marki piłek RZN nie jest przypadkowa - wielu golfistów zapewne pamięta piłki pewnej znanej marki, która kilka lat temu wycofała się z produkcji sprzętu golfowego (aktualny producent nie ma licencji na używanie tej nazwy więc i my nie będziemy, choć prawie wszyscy wiedzą o który brand chodzi :)
W każdym razie RZN to technologia opracowana na potrzeby piłek golfowych tej marki - a po wycofaniu się z produkcji sprzętu kontynuowana przez obecnego producenta. Chodzi o jądro, które jest całe 'najeżone' wypustkami, przenoszącymi większą część energii uderzenia do piłki. Dzięki temu można grać piłkami z najwyższej półki, w cenie o wiele niższej niż proponują inni czołowi producenci.

Marki

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u
cookies